Srpen 2012

Prague 2012

31. srpna 2012 v 12:40 | Al. |  Fotografie
Krásné deštivé poledne (aspoň u nás),
konečně jsem se dokopala k tomu, abych napsala článek o Praze, ve které jsem byla za moji kamarádkou na pár dní. No, dostala jsem se k tomu až teď. Fotek moc není, hlavně památky a pár snímků nás.
Nechce se mi popisovat, jak dny probíhaly. Byli jsme v Praze, v Lysé nad Labem a zase v Praze. Na bowlingu a na pizze. Počasí nám vyšlo krásně. Žádné pařáky, a nepršelo. Cesta tam probíhala úžasně. Na dálnici 140 km/h a písničky typu Tacata a Sexy and I know it. To jsme taky zpívaly s Večou (ta kamarádka) na celý auto...Samozřejmě to bylo jen "....Show it, show it, show it! I´m sexy and I know it, know it, know it!....", nebo "Tacatabro!....tacata....tacata....tacata..." to bylo celé, co jsme uměly (jak jinak ;D)
Nebudu dál kecat, fotky jsou v celém článku.

24. den - tvoje oblíbená kniha a o čem je

30. srpna 2012 v 18:26 | Al. |  30 days meme
23. den jsem přeskočila, protože nehodlám vyhledávat fotky holek ;)
Takže, moje oblíbená kniha?
Dobře, takže jestli mám být upřímná, knihy nečtu. Ale víte, co čtu? Slash povídky (neboli povídky o vztahu mužů). Existuje jen 1 člověk, který o tom ví, protožer mi to přijde naprosto úchylácký (;D). Hlavně proto, že je strašně vzrušující (ou, vážně jsem to řekla? ;D), číst si o sexu 2 mužů. Hlavně proto, že některé holky to dokáží popsat tak procítěně a úžasně, že byste se divili.
Hrozně ráda čtu úplně vymyšlené povídky, ve kterých se objevují neexistující postavy. Takové, o kterých všechno zjišťujete až postupným čtením. Od vzhledu až po charakter. A je až podivuhodné, jak se v povídkách scénáře podobají. Většinou je to vztah bohatý/chudý, mladý/starý, vypracovaný/malý, hubený, hodný/arogantní a provokující, nebo se do sebe zamilují nepřátelé. A víte co? Stále miluju je číst.
Další povídky, které jsou, jsou o Harrym Potterovi. I když jsem viděla jen pár celoveřerních filmů (myslím první 4 díly), tak v povídkách toho moc vědět nemusíte. Některá jména jsou mi naprosto cizí, proto povídky o nich nečtu (;D). Navíc víte, jak kdo vypadá, co od něj můžete čekat, jakou má povahu i vztahy mezi postavami. Nejraději čtu povídky, ve kterých jsou párem Harry a Draco. Nevím proč, ale tihle 2 jsou prostě strašně...radši nic. Ještě byste mě měli za zvrhlíka, kdybych řekla rajcovní ;D. Hodně také vidím Harryho se Snapem. I když tenhle pár mi přijde dost pedofilní, také se dá číst. Momentálně čtu cyklus, kde je Harry děvkou Voldemorta. Což si fakt nedokážu představit.

Určitě bych to všem, kteří hledají něco jiného a nového doporučila. Blogů a stránek se slash povídkami je plno. A je jen na Vás, které si oblíbíte. Moji oblíbenci jsou tito (seřazeni podle oblíbenosti):
1. http://minde-real.blog.cz/ (úžasný způsob článků a skvělé nápady). Množství kapitolovek i jednorázovek (moje oblíbené jsou False face, Médium, Top secret a Moonlight).
2. http://anime-a-povidky.blog.cz/ (hodně dobré povídky, které si ráda přečtu, když se nudím)
3. http://www.sax-say.estranky.cz/ (nazvala bych to povídkami ze života, žádné fantastické jevy, jen věci, které se opravdu mohou stát ;D)
4. http://noritenshi.livejournal.com/ (na tuto stránku jsem narazila nedávno a i když je slovenská, dost mě oslovila, zatím jsem neměla možnost přečíst většinu povídek, ale až bude zima a budu se nudit, určitě budu všechny znát nazpamět)
5. http://seiyuu.blog.cz/ (úplně poslední stránka, kterou jsem objevila, zaměřená právě na Harryho Potterra a postavy s ním související)
6. http://blanch.own.cz/indexx.php (teď už nefunkční web, na kterém naleznete opět povídky o HP, v archivu je plno jednorázovek, ve kterém k mému štěstí vystupuje právě s Dracem ;))

My nails

30. srpna 2012 v 15:35 | Al. |  Fotografie
Brý odpoledne,
včera jsem se naštvala a podle jednoho návodu jsem si chtěla nalakovat nehty (když už se jdedo školy, že? ;D). No, nakonec to dopadlo úplně jinak, než jsem původně chtěla, a přiznám se, že je to tak i lepší ;D.
Mimochodem, moje rue jsou dorasovaný jak něco. Ptáte se proč? Asi proto, že ne cšichni mají to štěstí, aby bydleli v bytě ve městě, nebo alespoň měli dost peněz na to, aby mohli topit plynem. Někteří mají tu smůlu, že topí dřevem a to nemá nožičky, aby se do dřevárky dopravilo samo. A když nejsou doma ani jedny pracovní rukavice, tak to takhle dopadá...
Více v c.č.

I want to sleep with him ♥

28. srpna 2012 v 22:48 | Al. |  Deníček
Jak krásnej je to pocit. Znáte ho?
Usínat s úsměvem na rtech. Mít kolem sebe paže někoho, kdo pro Vás tolik znamená. Cítit jeho vůni. Přitulit se k té hřejivé hrudi. Spát pod jednou přikrývkou. Proplétat prsty dohromady. Slyšet jeho hlas. Moct se dotknout jeho tváře. Políbit jeho rty. Lehnout si s ním do postele s pocitem, že je to jediné, co stačí ke štěstí. Protože v ten okamžik patří celý svět jen Vám. A čas se zastaví...
Nikdy jsem si to tak neuvědomovala. Jaké je to, bát se o něho. Plakat kvůli němu. Mít motýlky v břiše a chaos v hlavě. Mít něhoho, na kom mi záleží víc než na sobě. S kým chci strávit zbytek života. O kom jsem přesvědčena, že je ten neujúžasnější. Užívat si každej okamžik s ním. Smát se spolu. Povídat si. Užívat si jeden druhého.
Jo, je to něco úžasnýho. Protože neexistuje člověk, kterej by ho nahradil. Je můj už rok a půl a zůstane už navždycky. A kdyby ne, vždycky budu vzpomínat na naše výlety, chvíle spolu, na všechno, co se stalo. Ale pevně věřím, že nebudu muset vzpomínat.

Zase kecy, že? Možná si řeknete, co může skoro 16cti letej fakan vědět o lásce. Chcete to vědět? Skoro nic. První vztah, kterej jsem kdy měla. A já nejsem typ člověka, kterýho jeho city opustí za týden nebo za měsíc. Nebo kterýho vztah omrzí. Takže i když o lásce nevím nic, vím, že s tím mým úžanákem chci být pořád. Jen on mě zná. Viděl mě už tolikrát brečet, smát se, rozčilovat se a nadávat. Jsem jediná, která ví všechno o jeho dětství a taky o tom, jaký to má doma. Protože to nikomu za celejch 18 let neřekl, až mně...


Před rokem a několika měsíci bych si nepomyslela, že spolu zůstanem. Že si dáme pusu. Že s ním prožiju svoje poprve (i když spíš on se mnou xD). Že jednou budeme spát v jedné posteli. Jezdit spolu ráno busem a stepovat před moji hnusnou školou. Nikdy bych si nepomyslela, že bych se do něj mohla tak zamilovat ♥.
Al.

My shoes

28. srpna 2012 v 11:02 | Al. |  Deníček
Včera jsem byla s mamkou a Patrikem v Prostějově, podívat se po botech na taneční. No, po dlouhém chození po vietnamcích jsem jedny našla. Vzhledem k tomu, že mám nohy na ho*no, tak žádný boty neobuju. Mám širokej a vysokej nárt, tak shánět boty na podpatku je obtíž.
Ale stal se zázrak! Mám je. Stály 300 stovky a doufám, že se v nich nezabiju (i když podpatek má tak 5 cm).Kamarád

27. srpna 2012 v 22:52 | Al.
Zdravím všechny,
přináším Vám jedorázovku. Konečně jsem se dokopala k tomu, abych napsala slash. A cíte co? Docela se mi to líbí. Upozornění: 18+
Povídka po perexem
Al.

22. den - jak ses změnil/a za poslední 2 roky

27. srpna 2012 v 9:04 | Al. |  30 days meme
Takže, od roku 2010?
Naučila jsem se doma víc pomáhat
Přibrala jsem ;D
Věřím v pravou lásku
Před rokem jsem si ostříhala vlasy, a teď už je budu mít zase dlouhý ;D
Stala jsem se snad ještě víc tvrdohlavou
Jsem víc otevřená, už nejsem jen ta, která radí ostatním
Ráda chodím ven, k přehradě (což je tak 5 km), k rybníku, do sadů...Prostě jen tak, se psem a s Patrikem, vlezeme do přehrady a užíváme si toho, že nemáme bazén
Ujasnila jsem si, jakej styl hudby nejvíc poslouchám ;D
Naučila jsem se brečet

21. den - jeden z tvých oblíbených pořadů

26. srpna 2012 v 9:00 | Al. |  30 days meme
Víte, že já ani nevím?
Od mala sleduju Simpsnovi. Miluju ten seriál. Celkově ráda sleduju pořady na Prima Cool. Jak jsem poznal vaši matku, teorie velkého třesku, a jiné seriály.
Ráda se podívám i na Amazing Race: o milion kolem světa, Haló, takdy Indie, nebo Will & Grace, Chůva k pohledání, Dva a půl chlapa (prostě ty starší klasiky).
Z českých pořadů (spíš seriálů) sleduju Comeback, ráda se podívám na Výměnu manželek a když zrovna nespím, tak každou sobotu na Autosalon.

Nevím, co bych měla psát k oblíbeným pořadům. Myslím, že většinu všichni znají (Charlie, Barney, Jack, Fran, Sheldon, Homer, Ozzák - tyhle postavy jsou prostě zabijáci). O prázdninách není co dělat, a tak mám televizi puštěnou každý den, ale ve školní dny maximálně 20 minut. To nějak není čas.

To je asi vše...Jojo, článěk dlouhej jak já, že?

20. den - jak důležité je podle tebe vzdělání

25. srpna 2012 v 15:05 | Al. |  30 days meme
Vzdělání?
Víte, já jsem docela chytrej člověk. Nikdy jsem se nijak extra neučila a vychází mi to. Na základce slovíčka do němčiny, na střední do ajiny. Všechno si opakuju před hodinou a modlím se, ať mě učitel nevyvolá.
Jsem na ekonomce (což je divný, když ekonomiku úplně nesnáším). A chtěla bych mít dobrou práci. Ne jako moji rodiče, kteří pracují ve fabrikách a mají 12 000 měsíčně (asi). Přála bych si mít dobré postavení, kancelář a plný stůl papírů. Jojo, už od malička jsem chtěla pracovat jako nějaká ředitelka, nebo managerka ši něco podobného.
Vím, že bez vysoké se na takové postavení nedostanu. Protože za to, jak jsme blbý v dětství potom pykáme celý život a litujeme, že jsme se víc nesnažili.
Ale štve mě, že jsem holka. Kdybych byla kluk, šla bych na nějaký učňák a byl by pokoj. Protože na vysokou jde každý a normální řemesla chybí. My doma máme štěstí, že taťka umí zpravit snad všechno, takže nemusíme za většinu oprav platit. Ale nezruční budou v prdeli, když každý bude inženýr a nebude nikdo, kdo by vám zpravil tekoucí kohoutek...

Pro mě je vzdělání důležitý. Ale neberu ho jako prioritu. Důležitější než postavení v práci pro mne bude vždycky rodina...

19. den - kdy jsi nerespektoval/a své rodiče

24. srpna 2012 v 15:05 | Al. |  30 days meme
Moji rodiče?
Víte, u nás je to odmalička tak, že taťka je prostě kamarád. A mamka...Nevím. Mamka je mamka.
Když jsem chodila do školky, tak mě do ní vodil taťka. Do práce chodil na 8 a vstával se mnou. Česal mi vlasy a závodili jsme, kdo bude dřív oblečenej. Večer když měla mamka odpolední jsme jí volali. Chodili jsme večer ven se psem, povídali si. Hrál si se mnou, dělal kraviny...
Naučil mě, jak se dělají palačinky, míchaný vajíčka, zapíkaný brambory, zapíkaný těstoviny, bramborová kaše... Chodili jsme spolu do lesa na houby, večer jsme sedávali na dvoře a vzpomínali na dovolenou, jak moc se tam těšíme...Dokážu se s ním bavit o všem...
Ale není to tak, že bych mamku neměla ráda. Spíš jsem teď takovej kluk, kterej si víc rozumí s taťkou než s ní. Nechci nosit sukně, nebudu chodit na hody v kroji, nesnáším růžovou, nebudu nosit podpatky, nejsem pořádná, zodpovědná, ani se nechovám, jako typická holka. Beru jí sny o jejím vysněným dítěti. Protože tím je kluk, kluk kterej bude pomáhat se dřevem, doma, bude dělat co ona chce, půjde s ní do obchodu a koupí si co jí se líbí, sní všechno...A přesně takovej je Patrik. A o to víc je to potom mezi náma horší. Protože si všichni myslí, jak moc je úžasnej...Ale nikdo ho nezná a neví, proč je tak úžasnej. Jen já...
Ale to je už úplně bokem. Víte, já jsem jedináček. A dá se říct, mám většinu toho, co chci. I když toho nechci moc. Nejsem jako kamarádka, která má iPhone, 2 notebooky, xBox, značkový oblečení (na který my vážně nemáme) a podobně. A nejsem vychovaná tak, abych něco udělala, a když to neudělám, tak dostanu trest. Prostě mi to říkají, říkají a když to neudělám, udělají si to sami. Což už se v poslední době moc nestává, vzhledem k tomu, že mamka má problémy s ramenem a taťka s nohou. Takže se snažím pomoct.
Ale to zase nějak odbočuju. Asi není den, kdy bych je nerespektovala. Beru je jako moje rodiče. Takový, ke kterým si můžu dovolit skoro všechno, a já nevím...Mám je ráda každého jinak a z každého mám jiný repekt. A u každého je nerespektování něco jiného. Ale myslím, že já je respektuju....Asi

Zmatený článek, že? I já jsem se občas ztrácela. Takže tento bod, den 19. bych přejmenovala spíš na "Info o tvé rodině".
PitaPata Dog tickers