18. den - v co věříš

23. srpna 2012 v 15:05 | Al. |  30 days meme
V co věřím?
Věřím v pravou lásku. Takovou, která nikdy neskončí. Když se 2 lidi milují a dávají si to najevo, i když už mají 20 let manželství za sebou. Vzpomínají na zážitky, které spolu zažili. Smějí se. Dávají si dárky jen tak z lásky. A jsou šťastní i když nemají peníze na rozdávání. Mají velkou rodinu a jejich děti je navštěvují...

Věřím v osud. V to, že co se má stát, tak se i stane. Že všechno se děje z nějakýho důvodu, kterej my neovlivníme. Kterej prostě je. Každej má ten svůj život nějak nalajnovanej a je jen na něm, jak s ním naloží. Myslím, že nikdo nedokáže ovlivnit to, co se mu stane. Proto je lepší nevědět, co bude a užívat si každou chvíli na plno. Jako by byla ta poslední.

Věřím, že je nějaký druhý život. Věřím, že po tomhle zkurveným životě plným falešných lidí, "demokracie", zkorumpované země, ničení přírody a zabýváním se úplnýma debilovina, po tom přijde oddech. V podobě psa, který vyrůstá v rodině s dětmi, ti si s ním hrají a je mu všechno jedno. Nebo kočky, koně, ptáka, jakýhokoliv zvířete, který nebude mít z tohodle chaosu rozum.

Omlouvám se za vulgarismy. Ale už se nebudu omezovat. Hlídat si každý slovo. Jen abych vypadala jako slušná holčička.
Jinak, v tyto 3 věci já věřím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi holka/kluk?

Holka
Kluk

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PitaPata Dog tickers