3. den- tvůj názor na drogy a alkohol

8. srpna 2012 v 18:05 | Al. |  30 days meme
Alkohol?
Nemám nic, proti tomu, když se sejde parta přátel a společně něco popijí. Ale pod tímto pojmem si nepředstavuju partu 15cti letých děcek v klubu.
Nemám nic proti tomu, když si sednou 2 chlapi u fotbalu a dají si pár piv. Ale ne, že sedí každý den v hospodě a domů se vrací opilí a musí se na to dívat jejich děti. To asi není moc dobrý vzor.
Sama si dám maximálně rum s kolou, nebo malý pivo, ale to jen zřídka kdy. Nechutná mi víno, slivovice, becherovka, fernet, jelzin, vodka,...Ale neodsuzuju lidi, kterým to chutná. I když v této krizi by bylo lepší pít jen vodu...

Drogy?
Jo, tak to už je něco jinýho. Nechápu feťáky s rozpíchaným předloktím. Takové, kteří nemají ani co na jídlo a za peníze, které mají si raději koupí drogy. Holky/ženy, které berou drogy, i když čekají dítě, nebo i když jej mají.
Ale víte co? Proč se trestá například pěstování marihuany, pro lékařské účinky? Když má člověk bolesti, a jediné co mu pomůže je právě tato rostlina? A pěstovat maximálně 2 (nebo 3). Tak pardon, ale to mi příjde divný. Nestavím se na stranu těch, kteří chodí zhulení do školy, po městě a každý den se to opakuje. Ale těch, kteří to opravdu potřebují.

A závěr? I alkohol, i drogy mají své stinné i světlé stránky. A je jen na nás, jestli jim podlehneme, nebo ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi holka/kluk?

Holka
Kluk

Komentáře

1 Smazeni je herak, Herak je smazeni | 11. července 2013 v 15:33 | Reagovat

Kdo ze sebe udela zvire pozna bolest byt clovekem
DR.Johnson

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PitaPata Dog tickers