7. den- tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí

12. srpna 2012 v 15:05 | Al. |  30 days meme
Takže, VÁHY?
Dřív než se odváží, rozvažují. Je možné, že se v jejich středu najde zbrklejší jedinec, ale to bývá opravdu vzácná výjimka. Tito lidé jsou upřímní, poctiví a slušní. U lidí narozených v tomto znamení se projevuje výrazné estetické cítění spolu s uměleckým nadáním. Jsou to lidé šikovní, pilní, inteligentní a podnikaví. Jejich nároky jsou dost vysoké, protože znají hodnotu své práce, žádají správné ocenění.
Tito lidé se zdají pevní a rozhodní, ale za maskou stability zastírají své vnitřní nejistoty. Nejsou náladoví ani neupřímní, ale dovedou propadat pochybnostem, ať už vlastním nebo takovým, které si nechali vsugerovat druhými. V takových případech jsou nespolehliví, ale nedá se jim přisuzovat zlý úmysl. V každém společenském seskupení jsou lidi narození v tomto znamení velmi oblíbeni, protože dovedou nenásilně urovnat každý spor a tím stmelit lidi k práci i zábavě.
V roli nadřízených se chovají demokraticky a vyžadují spolupráci spíš než podřízenost. Jejich klid, rozvaha a spravedlnost ukazuje, že je možné soužití na úrovni a jejich svérázný smysl pro humor dává té úrovni správné koření.
Tohle je část charakteristiky znamení váhy z najdise (celý horoskop). Zde jsem vybrala jen to, co ke mě tak nějak sedí (takže je článek o polovinu kratší).

A jak bych se chrakterizovala já?
Jsem neústupná a tvrdohlavá (což je charakteristické spíš pro berany). Ráda kreslím (takže možná tam nějaké to nadání bude). Jsem zbrklá a dost vyplašená, v situacích, které nenastávají každý den. Když si o člověku udělám obrázek, dost těžko ho měním. Často mám záchvaty smíchu a v zápětí mě někdo naštve a se smíchem je konec. Ráda jsem středem pozornosti ve společnosti mě blízkých a známých lidí. Myslím, že jsem spolehlivá. I když navenek nedávám své city tak najevo, najde se člověk, který mě má přečtenou a před kterým pro mě není tabu uronit slzu. Rozbrečí mě jak hezké, tak špatné vzpomínky, když přemýšlím o budoucnosti, nebo i hádka s někým blízkým.

Nemyslím si, že znamení zvěrokruhu má takový vliv na to, jací jsme. Můj kluk je pravý opak mě a je taky váhy. Poté co jsem ho poznala bych spíš řekla, že daleko větší vliv na charakter lidí má výchova a přístup k člověku v dětství.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi holka/kluk?

Holka
Kluk

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PitaPata Dog tickers