Design - Štěně

16. srpna 2012 v 9:56 | Al. |  Designy
Brý jitro,
tak nějak jsem se hrabala v počítači a našla jsem design, vytvořený asi před rokem ještě když jem měla jiný blog. Pokud ho chcete, stáhněte si obrázky (klikněte na "otevřít v novém okně" nebo tak něco) a pod nimi je nastavení. Vše najdete v c.č.

Obrázek 1


Obrázek 2

Obrázek 3

Stránka
Zarovnání úprostřed
Šířka 1000 px.
Vn. okraj: obrázek, nahoře, uprosřed, neopakovat, posunovat
Pozadí: obrázek 2, nahoře, uprostřed, opakovat svisle, posunovat

Menu
Zarovnáví vpravo
Šířka 350 px.

Záhlaví
Pozice vedle menu
Výška 550 px.
Pozadí: obrázek 3, nahoře, vlevo, neopakovat, posunovat
Al.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi holka/kluk?

Holka
Kluk

Komentáře

1 Em Age | Web | 16. srpna 2012 v 15:40 | Reagovat

Děkuju ti za názor. Ale zkus si článek přečíst ještě jednou, třeba pochopíš, že jsem nikde nepsala o tom, že je dítě na obtíž - nechci děti, protože k nim nemám vztah (a babička mi je ještě víc zhnusila) a nechtěla bych, aby se moje hypotetický dítě každý ráno probouzelo s vědomím, že ho máma nemá ráda.
Co se týče těch menšin, cos psala, myslím, že to se stane tak jako tak. Šikmoocí budou jednou jedna supervelmoc a my s tím nic neuděláme, to samý platí i o muslimech. Zajímavý je, že zrovna ty největší svině mají jedny z největších zásob ropy. :/

2 Em Age | Web | 16. srpna 2012 v 15:55 | Reagovat

No máš pravdu. Myslím, že se to posralo od tý doby, co byla Sametová revoluce, nejsem ale typ člověka, co by podrporoval komunismus, jenom říkám, že na tom asi něco bude - vem si to, že když tady byli komunisti, nemohli jsme sice spoustu věcí (prostě totalita), ale nebyla nezaměstnanost a poslanci ani tolik nekradli. Obě dvě politický etapy tohoto státu sice mají svoje plus a minus, ale myslím, že v tomto případě by byl komunismus lepší. Třeba nějakej umírněnej.
Jinak díky za další názor, máš pravdu, v komentářích se o tom vážně hodně mluvilo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PitaPata Dog tickers