Holiday

2. srpna 2012 v 20:00 | Al. |  Fotografie
Zdravím,
chci se s vámi podělit o moje "suvenýry" z Itálie. Za ten týden jsem už pobíhání po obchodech měla dost a 21.7 jsem se nemohla dočkat toho klidu tady *no, nejradši bych se tam zase vrátila xD, na to moře...* . A ano, jsem tak hrozně strašná, strašně hrozná, že vyfoceno nemám vůbec nic (proč taky, na tom stejným místě jsme byli tento rok už po 10., ale nestěžuju si). Proto jediné fotky, které můžu zveřejnit jsou právě zmiňované nakoupené věci.
Více v c.č.


1. Šaty. Dívala jsem se tam na ně už minulý rok, ale měli je jen v jednom obchodě. Tentokrát už jsem se nenechala odradit ničím a mám je doma. Stály myslím 15€, ale nejsem si jistá. Mamka tvrdí, že mají velký výstřih, což není tak úplně pravda. Na fotce to asi není dobře vidět, ale jsou dlouhé asi ke kolenům. Barvy měli i hezčí, ale já jsem se zamilovala do těchto.


2. Prstýnky. Já jsem koupila Patrikovi a on koupil mě. Jeho je hezčí. A ten můj barví a vypadávají mu kamínky. No, ale je od něj, a to je důležitý. Jsem ráda, za svoje tlustý prsty, protože kdybych je neměla, nemohla bych ten jeho prstýnek nosit xD.


3. Brýle. Minulý rok jsem si je tam koupila matné. Milovala jsem je. Nikoho jsem s matnými brýlemi neviděla, takže to byl dobrý pocit. No, asi měsíc před dovolenou jsem si je omylem rozšlápla. Upadla jim jen ta nožka, ale upadla úplně, takže jsem se s nimi musela rozloučit a doufala jsem, že je v Itálii najdu i tento rok. Nenašla jsem. Nakonec jsem si teda koupila normální, klasické, lesklé. Ale jsem za ně ráda, bez brýlí se to na pláži nedalo vydržet a tady na slunku taky ne.


Taky máme nový lehátko, ale to jen proto, že jedno nám uplavalo a druhý úplně v ten stejnej okamžik začalo ucházet *jojo, zákon schválnosti*, taťka si koupil nový hodinky a Patrik přivezl domů pár hovadinek. Já jsem si koupila ještě 3 laky na nehty, ale fotit se mi je moc nechce...
Al.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi holka/kluk?

Holka
Kluk

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PitaPata Dog tickers