In the city

2. srpna 2012 v 10:07 | Al. |  Deníček
Brý ráno přeju,
taky se vám stává, že si užíváte klidu doma, plánujete spát minimálně do půl 11, ale nikdo vám to nepřeje?! U mě je tohle denní záležitost. Dneska se rozhodli popeláři, že budu vstávat v 7. No, jejich zlomyslný plán jsem jim překazila a znovu usnula. Ani Halina nemohla samozřejmě zůstat nepovšimnutá. V 8 už štěkala u dveří na dvůr. Vzhledem ktomu, že měla otevřený na balkon jsem zase zabořila hlavu do polštáře a pokusila se si dopřát ještě chvilku klidu. Z chvilky klidu jsem se vzbudila o čtvrt na 10, díky hooodně divnýmu snu.

Tohle bylo ale odbočení. Ve skutečnosti jsem chtěla psát o návštěvě města s mojí kamarádkou. Bydlí ode mně asi 80 km, a tak sem jezdí k babičce tak 3x za rok. O prázdninách tu tráví většinou týden, dřív i 2. Ale k věci. Každým rokem si vybereme nějaký odpoledne a vydáme se do města. Projdeme všechny obchody *respektive všechny vietnamce...* a vzhledem k tomu, že obě máme narozeniny na přelomu září a října (30.9 a 10.10), tak si rovnou koupíme dárky.
Letos jsme se do města vydaly v úterý. Nevím proč, ale byl to snad nejslunečnější den z tohoto týdne *asi zákon schválnosti*. Nejdřív jsme strávili půl hodiny v Takku, kde si ani jedna z nás nic nevybrala, takže nevím, co jsme tam tak dlouho dělaly. Poté krátká návštěva Kik. Rozhodly jsme se jít na náměstí (pozn. od těchto dvou obchodů vzdáleného asi čtvrt hodiny). Cestou jsme potkaly zaměstnance Albertu v takových těch neoprenech, které mají v reklamách (Albert byl v rekonstrukci, a ve středu se znovu otevíral, tak to oznamovali). Dostaly jsme obě müsli tyčinku. Jinak, za ten den jsme na ně narazily ještě asi 5x. Ale to je vedlejší. Na náměstí jsme prolítly pár obchodů, v žádném jsme si nic nevybraly. Já jsem se rozhodla, že si koupím tašku (tu klasickou černou, přes rameno, ale takovou menší, než jsou ty 30x20 cm na učebnice). No, u sebe jsem 200 neměla, a tak jsem musela do směnárny, proměnit si 8€, které mi zbyly z Itálie. Tašku jsem teda měla a vydaly jsme se do DM. Já jsem si koupila tělovou emulzi s vůní vodního melounu a na narozeniny jsem si od Kikiny vybrala tekuté oční linky (pozn. fotky a info pod článkem). Nakonec jsme zamířily do ZuZi (bižuterie), kde si Kika vybrala náušnice.
Vzhledem k tomu, že jsme ještě měli půl hodiny času, tak jsme se rozhodli jít na pizzu ke Kauflandu. To se k nám připojil i Patrik, který ten den byl na autoškole. Já jsem si v tom vedru tu pizzu nedala, ale ti dva žrouti nakonec jo. Na nádraží jsme přišli v 5 minutovém předstihu a tak jsme se tam nechali jen tak rozpouštět slunkem *dobře, tak né no ;D, ale pražilo fest*. A takhle skončila naše výprava do města.
Oční linky S-he, černé. Cena: 80 kč (DM)

Tělová emulze Balea, vodní meloun. Cena: 39 kč (DM) (200 ml)

Al.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jsi holka/kluk?

Holka
Kluk

Komentáře

1 buble-puble | 2. srpna 2012 v 12:10 | Reagovat

Je to fakt super!!! Tvůj blog bude jistě brzy hodně oblíbený :-D

2 Al. | Web | 2. srpna 2012 v 12:38 | Reagovat

[1]: Děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PitaPata Dog tickers