Kamarád

27. srpna 2012 v 22:52 | Al.
Zdravím všechny,
přináším Vám jedorázovku. Konečně jsem se dokopala k tomu, abych napsala slash. A cíte co? Docela se mi to líbí. Upozornění: 18+
Povídka po perexem
Al.


(Mike)

"Danny, je to za mnou, nemusíš mě tahat po všemožných barech. My jsme se tak dohodli." Přesvědčoval jsem svého kamaráda, který se s mým rozchodem smiřoval asi ještě hůř než já.
"Jo? Tak dobře, já tu vůbec být nemusím. Nemusím tu utěšovat svého homosexuálního kamaráda, kterýmu už táhne na 30…" to už jsem ho musel přerušit.
"Na 30?! Danny, je mi 24, stejně jako tobě!" oponoval jsem ihned, poněkud naštvaně. Pošťuchovali jsme se asi ještě čtvrt hodiny, než jsme došli k podniku, který jsme oba dobře znali. Velkými neonovými písmeny bylo nad dveřmi napsáno Gay Club. Oba jsme tak chodívali každý pátek večer. Taky v něm jsem se potkal s mým ex, Rogerem. Byli jsme spolu asi půl roku. Potom musel odjet za prací, sice chtěl, ať jedu taky, ale já patřím sem. Do klidného městečka. Občas si napíšeme, ale už ne tak často. Oba máme teď svůj život.
"Miku, Danny, tak co cukrouši, jako obvykle?" zeptal se nás hned Joy, barman. Přikývli jsme a sedli si ke stolu číslo 5, jako obvykle. Většinou jsme si povídali, Danny flirtoval s jinýma klukama a já se jen nečině pozoroval ruch v podniku. V tom ke mně přišel jakýsi kluk, vypadal tak na 20, víc ne. Po krátkém přemlouvání jsme šli na parket a vlnili se tam asi hodinu. A víte, co bylo na tomto baru nejlepší? Že když nemáte vlastní bejvák, nebo jste tak nadržení, že se vám nechce chodit domů, je tu i pár pokojů. Danny tyhle pokoje využíval pořád. Jak jinak, řekli jsme si, že do našeho bytu si kluky na jednu noc vodit nebudeme.
Do jedněch dveří jsme vpadli a začali jsme se vášnivě líbat. Začal jsem z něj strhávat oblečení. Tričko, kalhoty i boxerky už ležely odhozené někde vedle postele. Zanedlouho jsem byl nahý i já. Bez sebemenšího váhání se vrhnul na můj krk, během okamžiku se přesunul k mým bradavkám a pokračoval stále níž. Za okamžik už měl před očima moji vztyčenou chloubu. Nejdřív ho jen tak ožužlával, potom tak nějak hltal, a když už jsem byl skoro na vrcholu blaha, přestal, a své prsty přesunul dál. Po krátké přípravě mého otvoru si nasadil kondom a už ne tak nebojácně do mě vnikl. Ihned jsem začal přirážet a v tom okamžiku se i on dostal zpět do svého tempa. Chytl můj penis do ruky a rychlými pohyby mě zanedlouho přivedl ke slastnému uspokojení. Na pokoji jsme strávili milováním asi hodinu. Ještě večer jsem odtamtud vypadl. Nerad přespávám mimo můj byt.
"Tak co, už jsi ho dostal z hlavy?" vybafl na mě Danny z kuchyně ihned po tom, co jsem do ní vešel. Ani nevím, jak dneska dopadnul on, i když se mi na to moc ptát nechce, pořád lepší než přesvědčovat ho o tom, že jsem v pohodě.
"A ty? Kterej z těch zajíčků se stal tvou obětí?" zasmál jsem se a nalil si do sklenky vodu. Chvilku na mě mlčky civěl, odsekl nějakou blbost a šel spát.

(Danny)

Dnešní noc. No páni. Nemůžu Mikovi říct, že tentokrát jsem byl ten zajíček já. Vysmál by se mi. Tomu, že jsem se vyspal s o 10 let starším chlapem. Asi ani neusnu. Ale, je to něco tak jiného a zvláštního, být ten zajíček, ten nezkušený, to kuře. Celej večír jsem o tom přemýšlel, až jsem nakonec usnul.
Ráno mě probudilo slunce, svítící mi přímo do okna. Sobota. Konečně! Den klidu, pohody a bolehlav. I když dnes mi hlava netřeští. Necítím vyschlé rty. Ani nevidím žádné kruhy pod očima, nějak naznačující včerejší opilost. Že bych byl střízlivý? Asi. Já jsem střízlivý přistoupil na sex se starším! Zbláznil jsem se, doslova! Z mého podvědomého filosofování mě přerušil zvuk mobilu.
"Ano mami?---Jasně, mám se dobře, potřebuješ něco?---Cože? Ale, to nejde!---On přece---Dobře, a kdy?---Rozumím, já se pro něj v neděli stavím na nádraží" položil jsem telefon a naštvaně klesl zpět do postele. Z vedlejšího pokoje jsem slyšel Mika, jak se ptá, kdo volal a co chtěl. I když nedobrovolně, zvedl jsem se a šel směrem k jeho pokoji.
"Přijede můj mladší brácha, zítra. Máma chce, abych ho pohlídal, s tátou jedou na měsíc na takovou zapomenutou cestu z mládí a mně toho zmetka přenechali!" stěžoval jsem si naštvaně. Mike ale jakoby mé pocity nesdílel
"Proč zmetek? Myslel jsem, že jste si rozuměli, ne? To zvládneme, jen se o sebe bude muset postarat, když budeme ve škole" odpověděl mi a já jen zůstal civět s otevřenou pusou. On je vážně na máminý straně?
"Jo, rozuměli jsme si. Ale jen do té doby, než se dozvěděl, že jsem gay. Najednou se začal chovat, jako bych ho chtěl znásilnit, nebo já nevím. Taky proto jsem tady, abych byl bez pohledů v rodném městě, kde se všechny drby šíří rychlostí blesku. Jo, bude muset, a když nepostará, jeho smůla, já jsem se o něj staral celý jeho mládí, už se o sebe musí umět postarat sám" řekl jsem a naštvaně si sedl do Mikova křesla v pokoji.
"Kolik mu vůbec je?" zeptal se mě. Už klidněji jsem mu odpověděl, že 18.
Sobota uběhla jako voda a já jsem musel jít vyzvednout Codyho. Došel jsem na nádraží a rozhlížel se všude kolem. Ani nevím, kterým autobusem má přijet.
"Kdes byl?! Čekám tu na tebe už čtvrt hodiny! To je teda milý přivítání!" uslyšel jsem. Otočil jsem se. Ano, byl to on. Pořád stejný. Černé delší rozcuchané vlasy, bledá pleť, zelené oči a tmavé oblečení. Nezměnil se. Pořád stejně drzý a ke mně úplně nepříčetný. Nastoupili jsme do auta a vyjeli k našemu bytu.
"Doufám, že nebudu spát na gauči" řekl po té trapné chvíli ticha a zamyšleně se zadíval z okýnka.
"Ne, budeš spát u mě, já budu spát s Mikem" odpověděl jsem mu, ne moc chytrou větou, která měla vyznít úplně jinak. Podíval se na mě a nechápavě procedil mezi zuby jakousi zkomoleninu slova debil, či něco podobného, samozřejmě mířeno na mě.
"Aha, tak ty už bydlíš se svým klukem? Zajímavý, tak se aspoň v noci kroťte, já se plánuju vyspat!" dodal nakonec a já jsem pochopil, že on mi nerozumí.
"Mike je můj kámoš, i když jsme spolu v prvním ročníku chodili, a proto jsme si ten byt koupili, rozešli jsme se a jsme JEN kamarádi!" řekl jsem s větším důrazem na "jen". Zakroutil hlavou a díval se zase ven z auta.

(Mike)

Když Danny odjel pro svého bráchu, sednul jsem si k telce. Bohužel, nikde žádný přijatelný program. Rozhodl jsem se tedy, že půjdu něco uvařit. Já ani Danny jsme od rána nic nejedli a Cody určitě bude mít hlad. Co třeba míchaná vajíčka? Hm, nebo špagety. Jo, udělám špagety. Dal sem si vařit vodu a zatím jsem připravoval omáčku. Rajčata, mleté maso...ještě sůl. Otevřel jsem poličku se solí, která je oproti mně docela vysoko a snažil se rukou sůl nahmatat. V tom se na mě ale sesypalo celé balení mouky. Takže jsem vypadal jako vápeník. Dal jsem ještě špagety do vody a šel jsem se umýt. Voda byla krásně teplá. Doufám, že ta mouka nezacpe odpad, to by nám ještě scházelo. Vylezl jsem ze sprchy a podával jsem si ručník, když se najednou rozrazily dveře a v nich stál nějaký kluk. Došlo mi, že to bude asi Cody. Nevěřícně si mě prohlížel od shora dolů, a potom hned vyběhl ven. Vzal jsem si teda ručník a omotal si ho kolem pasu. Vyšel jsem ven a tam stál Danny, pozorující tu spoušť v kuchyni.
"Řekni mi, co se tady stalo?" zeptal se mne, ale myslím, že vysvětlovat to by zabralo dost času, díky jeho záchvatu smíchu, který by ihned nastal.
"Kde je Cody?" zeptal jsem se, rozhlížejíc se po bytě.
"Sedí na balkoně" řekl a podíval se směrem k němu. Zatím jsem se šel obléct, a ukázal jsem na Dannyho, ať jde se mnou. I když nejdřív nechápal, nakonec se ke mně do pokoje došoural.
"Viděl mě!" vykřikl jsem. Danny pokrčil obočí a nechápal, jak to myslím.
"Viděl mě nahýho v koupelně. Podával jsem si ručník a on tam vtrhnul" oznámil jsem mu. "Myslíš, že je to hodně blbý?" zeptal jsem se ještě. Chvilku mlčel. Nakonec se začal strašně smát. Praštil jsem ho po zádech. Nesnáším, když si ze všeho dělá legraci.
"Tak si s ním běž promluvit, když chceš, ale stejně ti na to nic neřekne, je mu to jedno" řekl mi a odešel ven z pokoje. Zaslechl jsem jen, že jde nakoupit a zmizel z bytu. I když jsme nakoupit byli včera, bylo mu jasné, o co mu jde.
"Ehm, Cody? Já, víš, sorry. Nevěděl jsem, že přijdete tak brzo a byl jsem celý od mouky, takže..."
"Panebože, no tak jsem tě viděl no. Tvoji milenci asi musí být z takové velikosti unešení, ale já si z něj na prdel nesednu. Nevím, proč se mi omlouváš, neměl bych se omluvit já? Ale když myslíš. A dal bych si něco na jídlo. Je něco v ledničce?" zeptal se a já na něj zůstal zírat s otevřenou pusou.
"No, na baru je pizza a v lednici pivo" odpověděl jsem mu nakonec a zíral, jak ladnou chůzí odchází.

(Danny)

Hned po tom, co jsem vypadnul z bytu, jsem si šel sednout do baru a volal jsem Parkerovi. To je ten z pátku. Po chvíli dorazil a tak nějak jsme si povídali. Byl to podnikatel, takže mi zprvu přišlo, že sem přišel jen kvůli tomu jednomu. Nakonec se z toho posezení v baru vyvinulo to nejlepší odpoledne, jaký jsem kdy zažil. Povídali jsme si o našich životech, o cílech, o všem. Kolem půl 6 jsem se rozhodl jít zpět domů. Rozloučili jsme se jen letmým polibkem na tvář a já mohl vyrazit.
V bytě mě ale čekalo nemilé překvapení. Vešel jsem k sobě do pokoje a tam si to můj bratříček rozdával s nějakou holkou. Bylo mi jedno, jak je to trapný. Okamžitě jsem po nich začal řvát. Ta holka se sbalila a utekla pryč.
"Co to sakra děláš?!" obořil se na mě Cody. Zlostí jsem myslel, že ho uškrtím.
"Co dělám já?! Cody, tohle je náš byt. Nemůžeš si sem jen tak někoho přivést. A už vůbec ne s tou holkou milovat na mojí posteli! Jasný?!" křičel jsem na něj, ale on jako by mě ani neposlouchal a v klidu se šel osprchovat do koupelny.
"Kde je Mike?!" řval jsem přes celý byt, aby to slyšel v koupelně. Slyšel jsem jen pár slov, ale pochopil jsem, že asi neví. Jinak by si sem tu holku asi nepřivedl, kdyby tu Mike byl. Hned po tom, co vylezl, pro mé překvapení omotaný jen ručníkem jsem mu začal znovu nadávat. Ani mě nepřekvapilo, že to šlo jedním uchem tam a druhým ven, protože si sedl k MÉMU počítači a poslouchal písničky. To už to ve mně vřelo a volal jsem Mikovi. Po dovyprávění celého příběhu mi řekl, že tak za 10 minut přijede. Aspoň doufám. Protože já se s ním bavit nebudu.
"Jdu pryč a za chvilku se vrátí Mike, tak se laskavě chovej slušně." Zavolal jsem na něj, když jsem odcházel. Půjdu si sednout do parku a budu se učit biologii. Třeba mi to tam půjde na zítřejší test lépe do hlavy.

(Mike)

"Cody? Jsem doma, jsi tu?" zvolal jsem, když jsem otevřel dveře od bytu. Ale nic se mi neozývalo. V bytě bylo ticho. V koupelně nikdo, v kuchyni nikdo. Otevřel jsem dveře k Dannymu do pokoje. To jsem ale neměl dělat.
"Cody?! Já, promiň. Nechtěl jsem..." rozkoktal jsem se, když jsem viděl Dodyho, jak jsem ho přerušil od slastného uspokojení. Ihned si nasadil kalhoty a přistoupil ke mně.
"Panebože, tak jsme si aspoň kvit, ne?" řekl a rozesmál se. Nečekal jsem, že by to bral tak v klidu. Pomalu se kolem mě protáhnul a sednul si ke stolu v kuchyni. Otevřel si plechovku piva a rozdělal chipsy. Neodvážil jsem si k němu přisednout, i když vypadalo, že to bere v pohodě.
"Chceš?" zeptal se mě a brambůrky mu při tom vypadávaly z pusy.
"Já? Ehm, můžu?" zeptal jsem se dost hloupě.
"Ne asi, je to vaše jídlo" zasmál se a podal mi poloprázdný sáček. "Chci se zeptat, je tady nějakej klub?" zeptal se mě. Byla to trefa do černého, snad nikdo se ve zdejších barech nevyzná líp, než já a Danny.
"Jestli chceš, tak ti nějaký večer ukážu, ale zítra máme školu, takže tam nemůžu být déle, než do 12cti, ať to ráno rozchodím. Když se na tebe tak dívám, tak ty, které patří mezi mé oblíbené, asi znát nechceš, že?" řekl jsem a podíval jsem se na něj. Vykulil na mě oči a dost jasně zakroutil hlavou.

...

Nechápu, proč jsou na sebe Danny s Codym tak naštvaní. Když jsou oba v pohodě. Po měsíci jsme se chystali s Codym rozloučit, ale rodiče řekli, že Cody už by si měl zvykat na dospělácký život, dali mu peníze a nechali ho tu s námi. Takže tu na hromádce žijeme už 2 měsíce. Cody měl už odmaturováno a hledal si u nás ve městě práci. Moc se mu nedařilo, ale včera se nechal přemluvit a začal pracovat v jednom klubu jako barman. Skvělá práce, ne? Jo, jenže pro heterosexuála asi dost nepředstavitelná, když je to v Gay klubu. I když vypadal, že to zvládá docela dobře.

"Ahoj kluci" pozdravil jsem sourozence, "nechcete jít na koupaliště?" zeptal jsem se, když jsme v pátek neměli co dělat. Mě i Dannymu školní rok skončil a prázdniny se dost rychle chýlili ke konci. Oba mi věnovali dost otrávený pohled, který umí udělat vážně asi jen oni dva.

(Cody)

I když jsme se s bráchou už tak nehádali, na koupák se mi s ním moc nechtělo. I když v tomhle vedru to zní docela přijatelně. A hlavně zábavně.
"Oukej, já jdu" řekl jsem a podíval jsem se na Dannyho, co řekne on. Divil jsem se, ale přikývnul. Nachystali jsme si ručníky, plavky a vyšli jsme. Já osobně teda vůbec nevím, kde tu nějakej bazén je, ale spoléhal jsem na ně.
Když jsme tam přišli, nečekaně bylo narváno. Trávník byl hlava na hlavě, osuška na osušce. Nakonec jsme na šli jedno volné místečko a tam jsme se usadili. Venku to vypadalo nádherně, bazén byl docela velkej a navrch tam byly i skokanský můstky, který mě teda lákaly nejvíc.
"Jdu si zkusit pár skoků, jde někdo se mnou?" zeptal jsem se, a neočekával jsem žádnou odpověď.
"Já půjdu" řekl Mike a zvednul se. Danny zavrčel něco o tom, že on sem přišel flirtovat a opalovat se, ne ze sebe dělat děcko.
Rozběhli jsme se směrem k bazénu a Mike už se hrnul k žebříku. Vylezli jsme až na nejvyšší můstek. Mike se velkolepě odrazil a skočil suverénně bombu, čímž nahodil všechny lidi okolo. Chtěl jsem se také odrazit, ale podklouzlo mi to, bouchnul jsem se do zad a ztuhle padal do vody.
"Cody, Cody?! Slyšíš mě?!" slyšel jsem něčí slabý hlas. Najednou jsem ucítil něčí rty na těch svých. Pomalu jsem otevíral oči a spatřil jsem nad sebou Mika. Trhnul jsem hlavou a vlepil mu facku. Dočkal jsem se nechápavých pohledů lidí, kteří stáli okolo mě. Když zjistili, že jsem otevřel oči, odešli. Jediný, kdo se nade mnou skláněl, byl Mike.
"Dobrý?" zeptal se mě nejistě a natáhnul ke mně ruku.
"Jo, asi jo" odpověděl jsem mu a chytnul se ho, aby mi pomohl zvednout se. "Díky...a promiň za tu facku" dodal jsem ještě.
"To, to je v pohodě. Jen jsem ti dával umělé dýchání. I když jsem takovou odměnu nečekal..." řekl mi sklesle. Když nad tím tak přemýšlím, tak to jsou ty nejjemnější rty, který se mě dotkly. Ani žádná z těch holek, a bylo jich dost, ani jedna z nich je takové neměla. Proč nad tím vůbec přemýšlím?! Je to kluk! Chlap! Kamarád mýho bratra! Už je to tady zase. Ta nejistota.
"Zvu tě na pivo, doufám, že mě neodmítneš. Ber to jako omluvu." Usmál jsem se a snažil jsem se na ty jeho rty nemyslet. Kývl hlavou a vydali jsme se do baru u koupaliště. Sedli jsme si na barové židle a já objednal dvě piva.
"Čeho ses tak lekl Cody?" zeptal se mě Mike a já měl v ten okamžik v krku mega knedlík, díky kterýmu jsem myslel, že ze sebe nevydám ani hlásku.
"No, no...Prostě jsem se jen lekl, ono když spadneš z můstku a najednou se k tobě přitisknou rty bratrova nejlepšího kámoše, člověk se lekne." Řekl jsem mu nakonec, s mírným neklidem a plachostí. Myslím, že to na mě bylo znát ještě víc, než jsem si myslel. Trochu se pousmál a upil piva.
"Proč spolu s Dannym nevycházíte? Co ti na nás vadí?" zeptal se mě a ten knedlík se ještě víc zvětšil. Jak nerad se o tomhle bavím. Tohle už je uzavřená kapitola mýho života. To hádání se s bráchou.
"No, víš...Nechce se mi o tom moc mluvit. Prostě máme každej svůj život. Nic víc, nic míň. Nemám nic proti...proti lidem jako vy dva. Já jen, jen..." nedokončil jsem větu a Mike mě přerušil.
"Nechceš se jít projít? Třeba se ti uvolní jazyk. Víš, ani jeden z vás dvou mi o tomhle nic neřekne, ale žijete teď spolu, a i se mnou. A já o tom, proč jste na sebe tak hnusní pořád nic nevím." Řekl mi a zvednul se ze židle. I když se mi nechtělo mu nic říkat, taky jsem vstal. Mike oznámil Dannymu, že jdeme pryč a vyšli jsme.
"Tak, povídej" vybalil na mě, když jsme šli asi 10 minut.
"No. Brácha si vodil domů holky. A to dost pěkný holky. A pak najednou přišel a řekl, že je buze...gay. A já se bojím, že se to stane i mě. Často o tom přemýšlím. Když jdu po ulici a vidím kluka, tak se mu podívám na zadek. Holku jsem neměl tak rok. A nechce se mi s ním bavit. Poslouchat, jak se s kterým vyspal, jak kterej líbá a podobně. Proto jsem se bránil tím, že jsem ho za to odsuzoval a radši ho zazdil." odpověděl jsem mu a doufal, že teď už se na nic nezeptá. Mýlil jsem se.
"Takže ty se bojíš, že jsi taky na kluky?" dodal po chvilce a podíval se na mě. Ne, nebál jsem se, že jsem na kluky, bál jsem se, že jsem se zamiloval do kamaráda svého bráchy...
"No, asi..." vykoktal jsem ze sebe. Sedli jsme si na rosou pokrytou trávu, která příjemně chladila. No, vlastně spíš studila a mně začala být zima. Kapky na zelených stéblech se mi rozpíjely na kůži. Bohužel jsem měl jen kraťasy a tričko, takže jsem snad všude cítil vlhká místa. Mike se na mě lítostně podíval, sundal si mikinu a omotal mi ji okolo ramen.
"A nechceš to vyzkoušet?" zeptal se mě a já nevěděl, která bije. Za okamžik mi došlo, že pokračuje v před chvílí probíhající konverzaci. Jak bych si měl vyzkoušet, jestli jsem na kluky?! Doufám, že nechce...Ani jsem nedomyslel, co jsem chtěl a Mikovy rty se opět spojily s těmi mými. Měl je studené, a stále jemné a hebké jako na koupališti. Z té nevinné pusy se vyklubal krásný polibek. Líbal mě něžně a opatrně, trochu ostýchavě. Jak jinak, když očekával nějakou reakci. Ta ale nepřicházela. Ani nemohla. Moje ruce byly zamrzlé, v těle mi vibrovalo a soustředil jsem se jen na proplétající se jazyky. Na ústa, která si každým stiskem podmaňovala moji mysl. Na zvětšující se bouli v mojich kalhotách a na to, jak krásné jsou to pocity.
"Tak co? Myslíš, že budeš jako Danny?" zašeptal mi potichu do ucha Mike, když mne přestal líbat. Nemohl jsem ani mluvit. Schoulil jsem se mu do náruče, tváří jsem se opřel o jeho hruď a nasával jsem jeho vůni.

(Mike)

Cody se mi tu válí v náručí, mám všechno, co bych chtěl a nevím, co dělat. Můžu se ho dotýkat? Hladit ho? Jak rád bych, aby se naše prsty propletly a už nikdy bych ho nepustil. Byl tak krásný a zranitelný.
Pohladil jsem ho po vlasech, jsou tak krásně jemné. V tom okamžiku Cody zvedl hlavu, dal mi pusu na tvář a vstal. Vůbec jsem nevěděl, co mám dělat. Chtěl jsem mu něco říct, ale on mě předběhl.
"Myslím, že budu" řekl mi a pomalu odcházel. Rychle jsem se zvedl a šel za ním.
"Proč odcházíš?" položil jsem mu prst na bradu a tvář otočil k sobě. Viděl jsem, jak mu od očí stékají potůčky slz.
"Já to nechci. Nechci, aby se na mě dívali jako na toho jinýho. Na buzeranta. Na teplouše. I když líbání s tebou byl tek nejlepší pocit v mým životě, budu si dál žít jako heterák. Nemůžu být s kamarádem Dannyho. Nemůžu přijít domů s tebou." Vyhrkl ze sebe a následovaly další slzy. Objal jsem ho. Přivinul se ke mně a já jsem nedokázal nepohladit ho po vlasech. Slyšel jsem tiché vzlykání.
"Je to tvoje rozhodnutí. Ale neměl bys bránit své orientaci. Tvůj život. A já bych v něm rád aspoň chvíli byl." Řekl jsem mu polohlasem a dal mu pusu na čelo. Chytl mě za ruku a někam mě táhnul. Když jsem se ho zeptal, odpověděl mi, že chce jít domů. K bytu to bylo kousek a za tu dobu jsme ani jeden nic neřekli.
Když jsem odemkl dveře, Cody neváhal a šel do postele. K mému překvapení ne do svojí, ale ke mně. Zavrtal se do peřin a já nevěděl, co dělat. Ztemnil jsem světlo, svlékl Codymu moji vlhkou mikinu a lehl si na okraj postele. Bál jsem se přivinout si ho k sobě.
"Přisunul by ses víc ke mně?" zaznělo do ticha. Pomalu jsem se posunul blíž k němu a pažemi ho objal. Uslyšel jsem zamručení. Natočil mým směrem svoji tvářičku a slabě se pousmál. Víc jsem ho k sobě přivinul a pohladil ho po tváři.
"Můžu tě políbit?" zeptal jsem se nakonec a doufal jsem, že neodmítne. Mé přání se vyplnilo. Tedy, jen částečně. Neřekl nic. Naklonil se ke mně a své rty se dotkly těch mých. Tak sladké. Můj jazyk mířil do jeho úst. Mé ruky putovaly po celém jeho těle. Otočil jsem ho a rázem jsem byl nad ním. Vyhrnul jsem mu tričko a užíval si dotyků. Když jsem se ujistil, že mu dotyky nevadí, tričko skončilo na zemi, vedle mojí postele. Své polibky jsem soustředil na krk. Když jsem nezaznamenal odpor, posunul jsem své rty k bradavkám. Nejdřív k levé, potom k pravé. Z Codyho úst se ozývaly tlumené zvuky. To mi stačilo jako signál a svým jazykem jsem se přesunul zase o něco níž. Svými rty jsem objevoval každý kousek jeho těla. Pod hrudníkem jsem ucítil bouli. Další náznak toho, že nemám přestávat. Sundal jsem Codymu jeho kraťasy a překvapeně jsem zjistil, že byl naostro. Takže se mi před očima tyčila jeho chlouba v celé své kráse. Chtěl jsem pokračovat dál líbání jeho těla, když si mě přitáhl k sobě a sundal mi tričko. Za chvíli na zemi ležely také moje kalhoty společně s boxerkami. Ležel jsem stále nad ním, oba dva nazí a s neukojitelnou touhou po tom druhém.
Z nočního stolku jsem vytáhl lubrikační gel. Vrstvu si nanesl na prst. Roztáhl jsem Codymu nohy, lubrikantem pro jistotu potřel i jeho růžový otvor a pronikl do něj zatím jen prstem. Z jeho úst vyšlo zasténání. Chvilku jsem prstem kroužil, poté Cody začal pohybovat pánví a tak jsem styl pohybu změnil. Přidal jsem pomalu druhý prst. Další sten. Chtěl jsem být něžný, ale bylo tak těžké se ovládat. Neublížit mu. Chystal jsem přidat další prst, když mě Cody zastavil.
"Stalo se něco?" zeptal jsem se.
"Už mě netrap!" zašeptal udýchaně a dal mi pusu. Už jsem nepotřeboval slyšet nic. Přitáhnul jsem si Codyho k sobě a opatrně do něj vklouznul. Ucítil jsem jeho nehty zaryté v mých zádech. Po chvilce sevření povolilo. Pomalu jsem přirážel a on se přidal. Jednou rukou jsem koordinoval svoji rovnováhu a druhá hladila jeho penis. Postupně jsem zrychloval jak pohyby rukou, tak pánví. Naposledy jsem přirazil. Ucítil jsem, jak i on dospěl k vrcholu. Udýchaný jsem ho vzal do náručí a odnesl do sprchy.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jsi holka/kluk?

Holka
Kluk

Komentáře

1 Iharo S. K. (Duo Kokoro) | E-mail | Web | 27. července 2013 v 14:15 | Reagovat

Wooow, povedený! Moc hezký, opravdu krásně jsem si početla!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PitaPata Dog tickers