On Wednesday...

2. srpna 2012 v 22:06 | Al. |  Deníček
Aloha,
jen takový kratičký článek o událostech, které asi dost ovlivní zbylé dny. Ve středu jsme se o půl 5 rozhodly jít s Kikinou na přehradu. Šli jsme k nám, že vezmeme Halinu.
Přešli jsme krajem pole, abychom to nemuseli celé obcházet. A tam už nás čekala dlouhá cesta až na přehradu po poli (ponz. Na obrázku červená trasa). Prošli jsme pásem lesíku a ocitly jsme se u námi tolik očekávané přehrady. Byla dost prázdná. Břehy zarostlé a zem probořující se. Halinu jsme teda nechaly pobíhat a šly jsme si sednout na suchou trávu.
"Něco mě štíplo", zaznělo z mých úst. Na stehně jsem měla štípanec (velikostně asi od komára). Dál jsme to neřešily. Po půlhodině sezení jsme se vydali na cestu zpět.
Když jsme vyšly na pole, psala mi sestřenice, ať dojdeme na boudu (pozn. Chata známého). Odepsala jsem jí, že teda jo. Protože se nám nechtělo jít polem a přímo pod pražícím sluncem, vzaly jsme to kolem lesa (tj. modrá trasa). Cesta to byla docela dlouhá, ale hlavně byla do kopce. Když jsme došly do sadů, Kikina se odpojila, že půjde domů. A já jsem si to střihla přes louku (vlastně přes 2), rovnou za mamkou a sestřenicí. Na boudě sedělyještě nějaký ženský, o kterých jsem neměla tušení, kdo to je. Tak jsem vzala Halinu a rozhodla jsem se jít domů (tj. fialová trasa).
No, ale to hlavní, na celém tomhle výletě je to, že teď se mi z toho štípance o ploše 0,5 cm2 stala boule 20x15 cm. Takže zítra valím k doktorce, ať mi dá třeba nějakou mast, prohlídne to, cokoliv, co mi pomůže. Protože to děsně svědí.
Al.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jsi holka/kluk?

Holka
Kluk

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PitaPata Dog tickers