Saturday and football and cooking and writing

5. srpna 2012 v 18:40 | Al. |  Deníček
Dobrý den ve spolek,
po pár dnech se zase ozývám. A důvod, proč jsem po 2 dnech hraní Sims sedla k notebooku a rozhodla se napsat nějaký článek? Jo, asi události, které se včera a dnes přihodily. Není to nic zvláštního.
Začnu od začátku a to proč vůbec sedím u blogu a píšu nový článek. Díky tomu, že Patrik se rozhodl hrát za náš prdelákov fotbal. No, proč ne, že? Takže každou sobotu bude zase lítat po hřišti jak *****. Ne, je to jedno, já mu v jeho koníčkách bránit nebudu. Myslel si teda, že se na něj půjdu podívat, ale uteklo mu, že na fotbale jsem byla jednou a to už je co říct. Nemám ho ráda, tudíž mě ani on nedonutí tam jít (stejně tak, jako já nedonutím ho jít zpět do...*ani nevím, za co hrál*). Za půlhodiny by se měl vrátit. Zatím ho můžu pozorovat z hřiště *teda, kdybych jen věděla, jestli jsme modří, nebo žlutí xD*.
Díky tomu, že tu není jsem se donutila zkopírovat z mého předešlého blogu povídky. Vytvořila pro ně rozcestník, který nebyl tak jednoduchý, jak vypadá. Povídka služka nemá žádný odkaz, protože ji na blog umístím až jak ji dopíšu, ani nevím, kolik mi zabere dílů. Kdyby někdo měl nějaké nápady, o čem psát, sem s nimi!
Nejhektičtější z celého týdne byla asi sobota. Po dopoledni stráneném umýváním nádobí a obědě se mamka rozhodla, že pojedeme do města. Šli jsme se podívat do nově zrekonstruovaného Albertu, kde jsme nic moc nenakoupili, poté mamka rozhodla, že pojedeme do Kauflandu a nakonec do Lidlu. Ve 2 ale měla přijít Kikina, na což jsem zapomněla. Zákonem schválnosti bylo, že jsme se vrátili ve čtvrt na 3. Málem bych zapomněla, že důvodem, proč jsme do města jeli bylo to, že mamka chtěla upéct takovou jablečnou buchtu (a doma jsme neměli smet-fix, či co to bylo). Tak jsem si řekla, že uděláme mamce radost, upečeme a potom půjdeme pro Kiku. Výroba nám nakonec zabrala víc, než psaných 35 minut. Vzhledem k tomu, že smetana ke šlehání se zdrcla, tak jsme ji dodělávali až dnes, kdy mamka jela pro novou smetanu.
Po "dodělání" jsme se rozhodli, že teda zajdeme pro tu Kikinu. Cestou jsme se s Patrikem pohádali, a tak se otočil a šel zpět k nám. S Kikou jsme si ještě zahrály karty a šly jsme k nám. Dívaly jsme se na Věřte Nevěřte, přidal se k nám i Patrik (nakonec) a v 8 jsme se spolu zase na nějakou dobu rozloučily (doufám, že nedojede až o dalších letních prázdninách).
Nakonec ještě přidávám momentku z večera, kdy byl úplně červený měsíc (což na fotce nejde vidět, stejně jako domy, které tam mají být a pár stromů...ale vypadá umělecky ;D)


Al.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi holka/kluk?

Holka
Kluk

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PitaPata Dog tickers