Who I am?

1. srpna 2012 v 22:11 | Al.
Vítejte,
ať už jste se o této stránce dozvěděli jakkoli, důležité je, že jste tu. Můj blog, Alenin svět, se v mé mysli zrodil dnes. Není první a tak je mi jasné, že tento článek si moc lidí nepřečte. Ale k věci. Kdo jsem?
Jsem Alena, jak jde poznat z názvu blogu, ale podepisovat se budu Al. Po prázdninách půjdu do druháku na ekonomku. Jinak, ač tak nevypadám, stále je mi 15. Ten úžasný den, kterým se vůbec nic nezmění nastane až v září. Jinak žiju na vesnici, kde jsou jen 2 lidi, se kterými bych se mohla bavit, oba přes školní dny na internátě. Proto jsem ráda za můj, zatím jeden a půl roční vztah, o kterém tu asi také budou nějaké články (nebo přinejmenším fotky). Mezi mé konířky patří focení, kreslení, příležitostně tvorba grafiky, ráda se odreaguju u The Sims 3 nebo u různých seriálů (kromě školních dnů, kdy televizi sleduju minimálně). Svůj volný čas trávím s 2 a půl roční fenkou Halinou, nebo s mým klukem, Patrikem. S kamarády jsem v kontaktu hlavně přes skype, až na jednu vjímku, kdy si s kamarádkou voláme na mobil a mluvíme spolu tak půl hodiny. Z článků a zápisků asi lehce vyčtete, že jsem většinou usměvavá (spíš vysmátá), z většiny věcí si dělám legraci a nechybí mi optimismus. Když mám blbou náladu, jsem naopak jako sopka, která chrlí špatnou náladu všude okolo. Když se z téhle nálady potřebuju dostat, otevřu si Youtube a poslouchám písničky. Hlavně české a slovenské. Srdcovky nacházím u punk-rockových skupin, jako jsou Rybičky 48, Iné kafe, Mandrage, Zoči Voči, Koblížc! a jiné. Nepohrdnu ani Kabáty, Chinaski nebo Tomášem Klusem. Dalšími mými oblíbenci jsou slovenští interpreti, ale ti starší. Elán a Pavol Habera, ti mají nádherné songy. Pusu mám prořízlou až k uším, jak mi hodně lidí říká a vždy si stojím za svým názorem. Ve společnosti se snažím nevynikat (i když mi to moc nejde), ale jakmile dostanu slovo, tak už pusu nezavřu.
A proč jsem si vlastně založila blog? Proč bych fotila, kdybych to potom nemohla nikomu ukázat? Proč bych malovala, kdyby to nikdo nemohl posoudit a řádně zkritizovat? A kam bych si psala zápisky z mýho života? Jo, tak přesně proto.
Blog bude zaměřen na deníček (jak jinak), povídky (možná i slash), fotografie (mojí tvorby), jiné věci mé tvorby (možná grafika, kreslení -ale to až ve školní rok, kdy je na to čas ;D) a časem třeba nějaké rubriky přibydou.
Al.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jsi holka/kluk?

Holka
Kluk

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PitaPata Dog tickers