Září 2012

30.9.2012

30. září 2012 v 20:33 | Al. |  Fotografie
Krásnej nedělní večer,
řekne mi někdo, co tady vůbec dělám? Proč se neučím matiku, kterou asi v historii mýho života poprve nechápu (čím to asi bude, že?!). Možná bych se mohla podívat i na angličtinu...Dodělat s zápis do zeměpisu. Zopakovat si literaturu. No, to je vše, žádný jiný sešity doma nemám...
Řekněte mi, proč nemůže mít normální život? Jako každej kluk?! Proč já musím milovat někoho, kdo neví, co chce. Neví, jak moc mi tím chováním ubližuje. Neuvědomuje si, že život není jen o těch, kteří mu dají za pomoc peníze. Že je i o lidech, kteří mu nedají nic, ale sebevíc ho milují. Proč mě vůbec potkal?! Proč mi říká, ať nebrečím, protože kvůli němu to nemá cenu. A vysvětlí to tomu orgánu, díky kterýmu jsem vysmrkala 2 balíčky kapesníčků?! Ne...
Zase kecy. Ani kopnout do zadku nepomůže. Protože nejde přestat milovat. A někomu o tom říct nebo napsat je úleva. Když doma je pro ně ten nejlepší a ten, kterej za nic nemůže...
Smysluplnej článek jak já. Nicméně, včera jsem polovinu večera proseděla v pokoji. Nechtělo se mi tam sedět. Sama. A odpovídat dokola na tu stejnou otázku "Proč tady Patrik není?". Protože je to idiot, kterej se na to prostě vysral?! To není ta odpověď, kterou chtějí slyšet. Takže úsměv a říct, že je v lese. Nerozvádět to...Proč je to tak těžký? Celej den se přetvařovat? A i když si přijel v 9 večer, když už byli všichni pryč, málem jsem ho mezi dveřma zabila, tak po 2 hodinách bylo zase všechno "v pohodě". Kdybych jen uměla NEodpouštět...
Radši nic, přidávám fotku z odpoledne. Jojo, další vysmátá. Jak jinak. Další, kde je úsměv jen maskou, kterou je lepší si nasadit, aby se nikdo na nic neptal...


Al.

Radši smích, než pláč

29. září 2012 v 18:57 | Al. |  Fotografie
Ne, nemám dobrou náladu. Nechci se smát. Není důvod. Uvnitř mi teče vodopád slz. A i přesto vznikla koláž fotek...Fotek, na kterých jsem to já, taková jakou mě znají ostatní...Al.

Nápisy - Autumn is here!

29. září 2012 v 13:54 | Al. |  Nápisy
Dobrý ráno,
nemám času na rozdávání, protože tady je úklid a příprava jídla v plném proudu. Přesto jsem si ale ráno našla čas a stáhla si brushe, styly, vzory a tvary do photoshopu. Dalo mi to zabrat, prolézt asi 10 stránek, v každé všechny záložky (a stejně jsem to, co jsem hledala nenašla ;D). Ale konec keců. Vytvořila jsem nápisy "Autumn is here". Nevím proč, ale podzim mi přijde pro grafiku jako stvořený.
Více v c.č.

Oddělovače 0.2

28. září 2012 v 21:28 | Al. |  Oddělovače
Krásný (u mě uslzený) večer,
nebudu tu psát nic deníčkovského jako odůvodnění toho, proč je večer uslzený. Jen chci přidat nějaké oddělovače. Práce na 10 minut, takže nečekejte zázraky.

Více barev naleznete v c.č.

My birthday

28. září 2012 v 9:40 | Al. |  Deníček
Aloha,
taky jste tak rádi, že je volno? Já ano. Spaní do 9 (což není zas tak moc, ale je to rozdíl od 5:30 nebo 6:30). Doufám, že ten prodloužený víkend neuteče zas tak rychle, tak všechno volno co máme.
Ale ať se dostanu k nadpisu článku. Zítra budu slavit narozeniny. Přijde teta, kamarádka, druhá teta,...No, prostě jen tak rodinka se sleze, popije se, pojí, popřejí mi a budou moct jít domů ;). Od kamarádky a jejího přítele jsem dostala nádherný náhrdelník a naušnice (sice růžový, ale jako by mi četla myšlenky, protože potřebuji něco do tanečních). Určitě později přidám fotku. Od mamky s taťkou mám mikinu a lístek na koncert Mandrage.
No, už to nebudu víc rozebírat, možná přidám nějakou drobnou grafiku, ale neslibuju! :)

Al.

5 signatur

26. září 2012 v 20:16 | Al. |  Signatury
Krásný večer přeju,
protože jsem i přes velkou snahu nesplnila ani jedno ze svých předsevzetí (cvičit, běhat), ani jsem si nedopsala zápisy, ani jsem se neučila, tak jsem si sedla k ntb a tvořila ;).
Mám tu pro vás 5 signatur, které jsou na téma podzim (konkrétně bych to nazvala "co miluji na podzimu"). Na všech obrázcích jsou domy a stromy ;D :)


Více v c.č.

Však mě je to jedno!

26. září 2012 v 14:00 | Al. |  Deníček

Vždyť je to přece úplně zvytečný!
Zbytečný, se obtěžovat říct "ne" kvůli oslavě narozenin člověka, s kterým jsi rok a půl!
Je to jedno!
Nezajímá tě to!
To, že nejdřív to měl být fotbal...teď zase něco jinýho...
Proč nejsi jako všichni pstatní kluci, nesedíš doma u počítače a nehraješ Wowko, Lolko, CSko a podobně?!
Jak vidím, tobě je to ukradený!
Ale víš co? Za chvíli začneš být ukradenej ty mně! A to už nezměníš! Nebudeš na mě muset 10 minut čekat, jezdit se mnou ráno autobusem, jezdit sem o víkendu (jo, představ si to, budeš moct jezdit na ryby, na fotbal, kamkoli!)
A za jakou cenu? Nebudeš mít nikoho, komu bys mohl říct, jaký je to doma. Nebudeš mít koho líbat, u koho se válet v posteli. Nebudeš mít nikoho, kdo by tě učil literaturu. Nebudeš moct kde si dělat testy a autoškolu. Nebudeš mít vedle koho usínat. Nebude nikdo, kdo kvůli tobě bude před spaním brečet. Nebudeš mít nikoho, kdo by tě miloval!

Design - Podzim

25. září 2012 v 15:00 | Al. |  Designy
Krásný den,
dneska už podruhé. Celé dopoledne zavřená doma, fíhá, pro mě něco nesnesitelnýho! Takže tu mám podzimní layout. Doufám, že se vám líbí a někdo ho použije ;). Protože jsem nad ním strávila celé dopoledne (teda, až od 10 do teď ;D).
Je zabalen v RARu, jehož součástí je samotný design, ikonka, avatar a nastavení. Pokud někdo chcete, klidně udělám popisky do menu, nebo oddělovače, či o co si napíšete.


ke stažení v c.č.

Nápisy - Graphic

25. září 2012 v 10:22 | Al. |  Nápisy
Krásné úterní ráno přeji,
je tak krásnej pocit probouzet se o půl 10 (no, ono je to docela logický, když člověk usíná kolem jedné v noci). Každopádně, kromě toho, že jsem se dívala na účastníky zájezdu, psala si s mým milovaným (;D to pojmenování, ale nechejme to takhle), tak jsem si sedla (no, spíš lehla) k notebooku, otevřela photoshop a opět jsem začala tvořit. Nejdřív jsem přemýšlela, co bych udělala. Nakonec z toho vznikly nápisky (štítky s textem, říkejte tomu jak chcete) "Graphic". Zprvu jsem sice váhala, jaký použít font (protože mi přijde, že jich mám sakra málo! takže jdu nejspíš nějaké najít), barvy a protože pořád obdélníček s nápisem vypadal prázdně, lupla jsem tam ikonku. Našla jsem úžasnou stránku s ikonkami (http://findicons.com/) je psaná česky, ale do vyhledávání na stránce zadávejte anglicky (ne kniha, ale book,...;D).
To jsem se zase rozkecala, že? Už ať přijde ten můj blbeček miláček, protože si nemám s kým povídat, což je u člověka, který nezavře pusu ani po 5 km cesty, kdy všichni umírají, pořádná krize a nadlidský úkol. Dobře! Už mlčím a jdu se dívat na televizi, nebo možná hrát The Sims ;D :). Tady ty mé slavné výtvory máte:Více barev v c.č.

Design no. 1

24. září 2012 v 16:44 | Al. |  Designy
Zdravím,
protože jsem celý dnešek nucená ležet v posteli (a spát se mi nechce), tak jsem vytvořila design. Doufám, že se vám bude líbit. Je to taková koláž všeho možného. Je zabalený v raru společně s nastavením (kdyby někdo chtěl nastavit, tak napište). Bohužel, kromě avataru a ikonky už jsem nic nestihla (teda, spíš se mi nechtělo, ale pokud máte zájem, tak se klidně ozvěte do komentářů (popisky, oddělovače apod.)

Pro zvětšení klikněte na "otevřít obrázek na nové kartě"

Ke stažení v c.č.
PitaPata Dog tickers