My weekend- Bousín

16. září 2012 v 20:42 | Al. |  Deníček
Krásný večer *smrk*,
Omlouvám se za posmrkování u psaní článku *;D já vím, idiot ;D*. O víkendu mě přepadla neskutečná rýma, bolet hlavy a občasná bolest břicha.
Ale k věci. V sobotu o půl 5 ráno budíček. Jeli jsme do Polska na burzu. Mamka pro tabák, másla, sýry, paštiky (atd, atd) a Patrik si musel koupit oblek, který tam vyjde levněji než taky u Vietnamců. Nakonec si ho teda vybral (takovej s jemnýma proužkama, černej, bez vesty, ale tu by měl stejně na nic). Já jsem si odtamtud odvezla mikinu. Bohužel, dostanu ji až na narozeniny. Jinak, s mamkou jsem se během toho dopoledne stihla tak 100x rafnout. Nevím proč mě musí tak nenávidět za každý slovo, který řeknu...
No a hned jak jsme se vrátili nás taťka s mamkou hodili do Bousína, kde se konala oslava narozenin Patrikové neteře. Měla 4 roky a je neskutečně aktivní. S Patrikem jsme celej večer společně pili pivo a on měl ještě slivovici *jak ten chlast nenávidím*. Celej večer kapesník u nosu, protože já kráva jsem si s sebou nevzala Olynth (nebo jak se to píše). Večer nám M. ustlala u nich v ložnici a my oba zničeni celým tím dnem jsme byli 5 minut mrtví. Ráno jsem nemohla ani mluvit. Vstávali jsme nakonec už o půl 10, a to jsem ještě prosila toho mýho blbounka, ať si ještě lehneme. Neprošlo to ;D. Lucinka měla teplotu, tak s ní M. s B. jeli k doktorce. My jsme dovařili oběd, a když dojeli, tak jsme se do toho pustili. A musím uznat, že to vepřový bylo úžasný (stejně jako večer kýta z divočáka). Po obědě nás B. hodil domů a mamka nás hned zapojila do otrhávání jablek. Unavení jsme padli do postele a dívali jsme se na Hledá se Nemo *miluju ten animák ;D*. No, a teď už jen ležím, vedle sebe kapesníky, oči uslzený, odřený rty a nos od kapesníků a snažím se využít zbytek dne ke čtená jednoho úžasnýho slashe, při kterým mi i ukápla slza.
PS: Zajímá mě, kde se v člověku i při té největší únavě, bere energie na sex, protože ta je vždycky ;D
Al.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi holka/kluk?

Holka
Kluk

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PitaPata Dog tickers