Pryč s mojí leností!

2. října 2012 v 21:05 | Al. |  Deníček
Krásnej večer,
tak moc mě dnešek naštval. Ou, já jsem tak strašně...No, to je jedno. Vybírala jsem si šaty do tanečních, konkrétně na prodlouženou. No, a paní měla asi 10 barev úplně nádherných šatů. Ale díky mým špekům jsem se dostala je do jedněch. >Prosím znechucené bučení<, do růžových. Jo. Takže já, největší odpůrce růřové, půjdu na prodlouženou v růžových šatech, super. A to jen díky své postavě, za kterou vím, že si můžu sama. Ale ono je těžký nepřibrat, když na narozeniny dostanete bonboniéru, 2 čokolády,...No, konec výmluv! Našla jsem si pár videí jedné slečny, která ukazuje cviky, dí se říct zábavnou formou. Snažila jsem se začít už dneska, ale už je na mě dost pozdě se nějak aktivně projevovat ;D. Takže od zítřka (tzn. středa, 3.10.2012). Taky jsem přemýšlala, že bych chodila běhat, ale ty plány jsou v mé hlavě neuskutečněné už rok, protože nevím kam chodit ;D. Možná se stane zázrak, vytáhnu Patrika a odhodlám se k Ocsaru hodnému činu.
Mimochodem, nejsem jedna z těch slčen, které chtějí vážit 48 kg a váží 50,5! Omyl! Klidně se v c.č. můžete podívat na dnes vyfocenou mě. Ano, jsem tlustá. Nemusíte mi psát ani to, proč jsem nezačala dřív cvičit. Můj problém je, že beru prášky, po kterých jsem přibrala 10 kg (asi po půl roce). A když jsem si je měnila, tak mi po jiných bylo zase každý večer na zvracení. A další přibírání nechci riskovat, takže jsem se vrátila k těm původním a zatím se moje váha drží tak nějak stejná...
Foto v c.č.


Al.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi holka/kluk?

Holka
Kluk

Komentáře

1 Abel Moon | Web | 2. října 2012 v 21:15 | Reagovat

Slečno Al.
Máme stejný problém. Taky vážím víc než bych chtěla a nevejdu se do svých vysněných šatů. Teď jsem ale udělala velkou změnu. Ráno a večer skáču 100 přeskoků přes švihadlo a chodím na procházky. Za 14 dní už mám dole kilo a půl! :)
Doufám, že se ti to bude dařit jako mě! :)

2 Amia | Web | 5. října 2012 v 21:52 | Reagovat

Vždyť nejsi tlustá. Teda, já to alespoň nikde na té fotce nevidím.
*prohlíží znovu*
Fakt ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PitaPata Dog tickers