Listopad 2012

Notebook v opravně

18. listopadu 2012 v 7:53 | Al.
Zdravím,
protože se mi rozbila nabáječka od notebooku, tak je od včerejška v opravně a nevím, jak dlouho tam ještě bude (prý max. měsíc). To znamená žádná aktivita. Na PC nemám photoshop, čas na psaní povídek a podobně, ani soukromí, abych mohla přidávat články, protože je v obýváku.
Taky mám The Sims 3 Roční období, takže od toho mě nikido jen tak nedostane...
Otázka, jde někde nastavit, aby mi nová hra nezačínala létem?! ;D Já už se těším na zimu ;D
Al.

Ležet, spát a brečet

12. listopadu 2012 v 19:50 | Al. |  Nápisy
Zdravím,
dneska se mi všechno tak strašně nechce. Ráno jsem málem ani nevstala z postele. Nultá hodina, kdo to vymyslel?! (pozn.: osobně si mysím, že nějakej ocas, kterej měl školu 5 minut cesty od domu!). Potom přednáška. Po tom jabku, který jsem měla mi bylo dost blbě, ale i přesto si dám suchar. V čj kecání o sexu. Oběd. Přemýšlím, že se naučím vařit (myšlenka zamítnuta po tom, když jsem si uvědomila, že neumím ani vývar). Dějepis. Zase kecy na mě. Tak prostě nezavřu hubu, no a co?! Všichni se z toho poserte! S Lenčou kecání o sexu (ou, my jsme hrozný ;D), Aďa se mě snaží rozveselit, protože mi třídní vzal mobil...S mamkou domů a pro šaty na taneční (dokonce černý, přidám fotku). Doma nádobí. Paralen. Umírám. Měla jsem čokoládu. A jogurt. A taky granko hvězdičky s mlíkem. Asi to vyhodím. Vyletí mi mozek z hlavy. Chci masáž. Taky nějakej sajrajt proti bolení v krku. Čtu Enigmu a Planetu Země. Zajímavý. Dívala jsem se na Můj vysvlečenej deník. Štve, mě, že nezůstala s tím s těma dredama. Přestávám se asi dívat na český filmy, nemají konce, jaký bych chtěla. Asi bych se měla jít učit (zamítnuto, podívám se na to před hodinou).
↑(klidně použijte)↑
Al.

Mahenovo divadlo- Romeo a Julie

11. listopadu 2012 v 19:12 | Al. |  Deníček
Páni, to už je relativně dlouho, co jsem se neozvala...
Nebudu se vymlouvat, prostě se mi nic nechtělo. Byl tu Patrik, navíc celej víkend proležel v posteli v horečkách, takže já jsem uklízela, lítala a vařila mu čaje. Nicméně, v pátek jsme byli v rámci školy na "Romčovi a Julče", jak říká naše češtinářka.

Nejkrásnější písnička, která tam zazněla :)

Odjížděli jsme v 17:45 a představení začínalo v 19:00, takže jsme v divadle měli ještě asi půl hodiny času. Tentokrát nám učitelka objednala lóže. Většina byla po dvou, jiné i po čtyřech, ale tam bylo blbé, že jeden člověk seděl jakoby v zadu. Já s Patrikem jsme byli v lóži v první patře hned u podia, takže jsme ho viděli dost zkresleně (což mi přišlo dost blbý).
Jinak mě ale hra neuvěřitelně překvapila. Čekala jsem takové to nudné představení o lásce, smrti a podobně. Ale asi věděli, že tím už by v dnešní době moc nenadchli a tak jsem v každé větě, kterou řekli našla nějaký dvojmysl :). Bylo to pojato, řekla bych velmi moderně a originálně. Navíc bych jako malé plus uvedla krásu herců ;D.

Al.

Prodloužená

4. listopadu 2012 v 19:25 | Al. |  Fotografie
Přežila jsem,
díky bože! ;) xD 4 hodiny tancování na podpatkách. Nakonec to nebylo až tak hrozný, až na odumírající poštářky na nohou (to nemůžu chodit ani teĎ ;D). Každopádně, i když je fotek málo, nějaké přece jen jsou, takže v c.č. jich najdete více :).
PitaPata Dog tickers