Leden 2013

Dnešní den

31. ledna 2013 v 21:19 | Al. |  Deníček
Sakra! Měla bych si dát na budík méně zabíjecí melodii. V koupelně mě napadá, že chci zpět tu pastu s těmi mordými čtverečky. Rozpletu si copánky. Mám ráda svoje kudrnatý vlasy. Tričko, asi to včerejší. Na internetu se nic neděje. Musím si nachystat věci do školy. Snad to přežiju...
Vysvědčení. Ty kecy okolo by mohl vynechat. Asi má novou kravatu a košili, když do tídní knihy napsal "Slavnostní předávání vysvědčení". "Nějaká ta dvojka by mohla do konce roku zmizet", říká mi s divným úsměvem na tváři. "Nebo spíš ta trojka", beru si ten kus papíru a jdu si sednout (ta 3 je od něj). Neochotně mi předává i pochvalu třídního učitele za olympiádu.
Ajina. Nakonec za 2 z písemky. Na konci hodiny poslech. Nerozumím ani slovo. Matika. Hm, pořád uvažuju nad tím, k čemu mi to bude a kdy se dostaneme k tomu těžšímu. Fyzika. Záchvaty smíchu s Lenislavou. Ten člověk mě zabíjí a já ju miluju, fakt. V němčině mi volá V., konečně toho vola uvidím. Účto, psaní. Povídám si s Lenislavou. Všechno opisuju z tabule. Kdo by nad tím přemejšlel?!
Společně (já, Patrik a V.) jdeme na nádraží. Hm, není namalovaná, divný. Kecáme o hovadinách. Směju se. Jak jinak. Patrik nasadil svou obranou zeď, nevnímá a nebaví se s náma. V autobuse si dává sluchátka a my 2 se smějeme našim starým zážitkům. Sere mě Ondráš, ten pohled, chci mu jednu lisknout. Pomalu jdeme domů. Nechce se mi. Hm, rýže na sladko...Konečně něco dobrýho. Sedám k notebooku. Zapínám photoshop. S tímhle posraným designem se seru asi 3 hodiny a stejně je to nastavený divně. Nasrat. Válíme se v posteli. Jak ho může člověk nemilovat?! Těším se na večer, konečně něco příjemnýho...

A co vy? Spokojeni s vysvědčením? Nějaké pochvaly nebo napomenutí/důtky?


Design 0.5

30. ledna 2013 v 20:24 | Al.
Od půl 4 odpoledne sedím u Photoshopu a nažím se vymyslet nějaký nový design. Pořád se mi to nelíbí, ale už prošel tolika úpravami, že si ho na blog prostě musím dát...

Doba výroby: Asi 3 hodiny (i s úpravami, a nastavením) | Spokojenost: 80 %

Neskutečně mě štve to úzký menu, jsem zvyklá na široký, ale jinak jsem docela spokojená. Po dlouhé době tmavý, který jsem plánovala už delší dobu.

A co vy, líbí se Vám? Změnili byste něco?


Nápisy - My photos

29. ledna 2013 v 21:18 | Al. |  Nápisy
Zdravím,
nechce se mi moc rozepisovat, prostě jsem se nudila. Mimochodem, musím se pochlubit, mám 2 pochvaly třídního učitele (za olympiádu v čj a nj) a jedno napomenutí.

(když se člověk snaží o normální fotku)

-------------------------------

Klidně kopírujte, používejte, zdroj radši ani neuvádějte ;)

Homosexualita

22. ledna 2013 v 18:34 | Al. |  Úvahy
K napsaání tohoto článku mi byla inspirací úvaha blogerky Adelaine. Dlouho jsem nad tímto tématem přemýšlela, také jsem uvažovala nad tím, jak můj názor a mé myšlenky zformulovat do jednoho, smysluplného článku, ve kterém by nebyly pouze odkazy na slash povídky. Tudíž, jestli víte, jaké to jsou povídky, můžete si odvodit můj názor na homosexualitu. A pokud máte opačný názor, komentáře uvítám, ale nemám ráda nadávky a odsuování či podobně ;)Pokračujte kliknutím na celý článek. Vstup na vlastní nebezpečí!


Sněhulák

19. ledna 2013 v 12:23 | Al. |  Fotografie
Krásnou sobotu přeji,
konečně jsem se vykopala a vyfotila jsem našeho sněhuláka :). Vzhledem k tomu, že s náma šla i Halina, tak přidávám ještě její fotku a když jsme se vraceli, potkali jsme kosa, ale měla jsem nastavené makro a tak jsou zaostřené jen větve ;D :).


Trvalo nám asi hodinu, než jsme ho uplácali. A vzhledem k tomu, že se sníh nějak nechtěl lepit dohromady, tak jsme udělali obrovskou hromadu, tu zaoblili, na to jsme naházeli další hromadu, tu jsme také zaoblili a hlavu teda Patrik udělal normálně ;). Kamínky jsem ukradla mamce ze skalky a ručičky taťkovi z jabloně ;D :) Bohužel jsme nenašli mrkev, tak jsem mu udělala sněhovou bambulku :)


Musela jsem toho mýho volečka vyfotit. I když to vypadá jako bych ji držela za hlavu, nebo tak, jen ji hladím ;D :) Mimochodem, zkuste si tomuhle pohledu odolat při jídle ;)


No, a nakonec již zmíněný kos. A již zmíněné zaostřené větve ;).

Náladička :)

16. ledna 2013 v 21:31 | Al. |  Deníček

Zdravím,
taky ten pocit máte? Já dneska, stále; přemýšlím, kde ten člověk vzal vysokoškolský diplom...Řekl mi, že mi chce dát napomenutí třídního učitele, tak se těším, jak to budu doma vysvětlovat :/
Ale od tajného zdroje jsem se dozvěděla, že každý rok si vybere někoho, na koho si zasedne a nic s tím nikdo neudělá. Asi je to pocta, že jsem tak dobrá ;D. Ne, nebudu to řešit. Už jen 2 roky!

Jo, dneska jsem s Patrikem stavěla sněhuláka :). Přidám fotku, pokud do zítra neroztaje ;). Protože se vážně povedl ;D Když odeberete tu trávu, místy zamíchanou do sněhu...

Design - Adele

15. ledna 2013 v 18:47 | Al. |  Designy
Pěkný večer,
jak jsem slíbila, zkoušela jsem vytvořit nějaký ten design. Dlouhou dobu jsem přemýšlela s kým. A nakonec mě napadla Adele, o které jsem četlam že za Skyfall dostala Zlatý glóbus. Její písničky moc nemusím, není to můj vkus, namísto toho ji obdivuju za to, co dokázala. Takhle se vypracovat, klobouk dolů :))

Součástí balíku je design a nastavení (avatar a ikonka už se mi dělat nechtěla), kdybyste chtěli, nápisy apod. udělám na přání :)

Líbí se Vám? Co byste přidali, nebo ubrali? Nebo úplně změnili? Budu ráda za komentáře, abych věděla, co ještě změnit :)

Edit 17.1.2013
Děkuju, vážně x/

14. ledna 2013 v 21:13 | Al. |  Deníček

Díky, díky, díky. Takže s toho zbytečnýho předmětu mám za 3. Jako by bylo tak těžký mě ve středu vyzkoušet. Je mi jedno, co si o mě myslí, učitel nemá dávat na názor na studenta, ale na známky. A když sakra řekne, že se můžeme nechat vyvolat, a potom mi řekne, že mi dá za 3, tak jako kde to jsme?!

Nebudu to řešit. Z čj mám ze slohovky 1/2 a z recitace Máje za 1 :). Takže na vízo 5 dvojek, trojka a ostatní jedničky (děkuji našemu úžasnému třídnímu za tu trojku, vážně **** -__-

Vidím to tak, že na blogu se nějakou chvilku neukážu, respektive asi nepřidám moc článků, protože jdu na olympiádu z němčiny a musím se učit...

Mimochodem. Když děláte prezentaci, kde chcete mít zvuk (písničku), ale na jednom ze snímků je video, jde ten zvuk vypnout pouze na ten 1 snímek? Nevíte? ;D Jsem už zoufalá

Špatný

13. ledna 2013 v 19:14 | Al. |  Deníček
Zkažený den, ale ono se to nějak přežije...:´) :/

Chci vytvořit nějaký design, máte nápady s čím/s kým? ;)

Škola a nakupování

10. ledna 2013 v 19:26 | Al. |  Deníček
Dnešek? Velice povedený den! :)
První hodina píšemka z účetnictví - za 1, na vysvědčení za 1. Potom fyzika, písemka 2-3 na vysvědčení 2. Chemie - písemka - za 1, na vysvědčení za 1. Ou, já jsem tak ráda ;D. Takže když dostanu za 1 z ekonomiky, tak mám 5 dvojek ;). A kdyby mi dala za 1 z PKO, tak mám jen 4 ;D :).
Odpoledne jsem si koupila balzám na rty od Balea, čokoládkovej ♥ a s mamkou a taťkou jsme jeli do PV, pro boty. A mám je ;D . Ani nevím proč, ale mám dneska tak dobrou náladu, že to až není možný! A to jsem Patrika viděla jen ráno v autobuse, protože končil až o půl 3. Jo, a 4 z dějáku jsem přežila bez újmy ;DMůžu je nosit buď s kožíškem, nebo bez. S kožíškem je budu nosit, když mám hodně času odpoledne, to je pondělí až středa. A ve čtvrtek a v pátek spěchám a ono se to blbě zapíná potom, tak to půjdu bez kožíšku ;)

Co myslíte vy, s nebo bez?


Závislost už dnes :) Voní kakaově a tak ještě víc úžasně. A stál jen 29 kč, v DM drogerii ;)

PitaPata Dog tickers