Únor 2013

Zimní procházka

23. února 2013 v 16:24 | Al. |  Fotografie
Krásné sobotní odpoledne,
taky vás tak to bílé svinstvo překvapilo? Mě teda jo. Ale i přesto jsme se já, Patrik a Halina rozhodli jít ven. Za prvé jsme se museli projít, protože jsme pořád zalezlí doma. A za druhé mamka chtěla fotky Haliny. No, samozřejmě, že jsem musela vyfotit i nějakou tu krajinku (;D), jinak bych to ani nebyla já.

Podobnou fotku mám už z minulého roku. Miluju to čoklisko ♥

Více v c.č


Dnešní "blogy"

13. února 2013 v 22:11 | Al. |  Úvahy
Příhoda, která se mi dnes stala mě dovedla na nápad, napsat tento článek. Nebudu o sobě tvrdit, že jsem "úžasný, skvělý, dokonalý" bloger, který má nejlepší grafiku, super nádherné fotky a originální nápady.
Proto chci poukázat na největší prohřešky blogerů (vlastně blogerek).

PNG Dexter

12. února 2013 v 21:35 | Al. |  PNG
Zdravím,
připravila jsem si pro Vás png obrázky s Dextrem. Doufám, že se Vám budou líbit :). V balíčku naleznete 12 png obrázků. Jeden obrázek má 2 nebo 3 verze (jedna je pouze oříznutá a potom jsou tam nějaké brushe, či jiné efekty přidané). Můžete posoudit sami :).
Obrzázky jsou dost velké, takže je můžete použít vlastně na všechno (nejste omezeni tím, že kdybyste je chtěli zvětšit, tak se rozmažou).


Acapulco s miláčkem

11. února 2013 v 10:57 | Al. |  Deníček
Zdravím,
v pátek (8.2.) jsme se s Patrikem vydali do města, protože jsme měli výročí, 2 roky (♥ :*). Jeli jsme ve 3 autobusem, potom jsme po celým náměstí hledali bankomat a když Patrik vybral peníze, šli jsme si sednout. Já jsem si po dlouhém přemýšlení objednala šunkovou pizzu a Patrik 4 durhy sýra. Zjistila jsem, že i když vypadám, že by se do mě těch talířů vešlo 5, tak zdání klame ;D. Protože po polovině jsem byla plná. Tak jsem se rozhodla, že si ji vezmeme s sebou.
Když jsme z pizzerie vyšli, zjistili jsme, že máme ještě tak 2 hodiny, než nám pojede autobus. Tak jsem se rozhodla, že se půjdeme podívat do Takka. Ještě předtím jsme se museli stavit u dalšího bankomatu, aby Patrik vybral peníze (zase), a aby jsme měli alespoň 300 Kč. No, a v Takku jsem našla úžasnou mikinu, právě za 299,-. Po nedlouhém přemýšlení už jsem si ji nesla v tašce z obchodu :). A to předtím stála 600,- (zjistila jsem, že Takko je jediný obchod, kde najdete oblečení větší než L, a to i když jsou slevy). Domů nás vzali mamka s taťkou, kteří jeli domů z Brna.

Jinak, Patrik je každý den od 7 do půl 5 v práci, takže nevím, co budu dělat. The Sims mě začíná nebavit, v TV nic není, bolí mě v krku, takže na nějaký procházení venku to nevidím, navíc Halina hárá (respektive za chvilku nejspíš bude), takže s ní taky nemůžu jít. Možná se zítra staví spolužačka, to ještě nevím. A nebo doufám, že přijede kamarádka z Prahy...

Jako největší rypáci, ale aspoň nějaká fotka z toho dne :*

Nová mikina :). S nápisem "Never forget Never look back" Ví někdo, co to znamená? ;D (já jsem to přeložila jako "nikdy nezapomeň, nikdy se nedívej zpět")

A co vy? Jak budete trávit jarní prázdniny?

Al.

Avatary - Různé

10. února 2013 v 11:48 | Al. |  Ostatní
Doufám, že se Vám budou líbit :). Mimochodem, jsem jediná, které totálně m*dá blog.cz? Vůbec se mi nezobrazuje, že mi přibyl nový komentář, nebo mi to na blogách ukazuje staré články...

xxx

Nápisy - Green Day

9. února 2013 v 17:04 | Al. |  Nápisy
Konečně, prázdniny!
Boužel, od mamky jsem chytila nějakou nemoc, takže mi ráno málem umřel krk ;D :). Teď jsem se nudila a tak jsem vytvořila pár nápisů mé oblíbené anglické skupiny - Green Day. Snad se Vám budou líbit :)

Více v c.č.

Sny

5. února 2013 v 19:40 | Al. |  Úvahy
Jeli jste domů, tak jako skoro každej den spolu. Stáli jsme na tom místě pro kočárky, vedle nás kočárek. O něčem jsme si povídali. Z okna jsem zahlédla kamarádku. Měla krátký vlasy (teď už nemá) a tu svoji pruhovanou zimní bundu (kterou už taky asi nenosí). Viděla jsem, jak nastupuje paní s kočárkem. Řekla jsem mu, že si půjdeme sednou dozadu. Sedla jsem si na poslední sedadlo a čekala, že jde za mnou. Ale on tam pořád stál. Volala jsem na něj, ale on stále stál. Začali na něj řvát důchodci, proč tam nepustí tu paní. Já se dívala na kamrádku, sedící vepředu, jak si s někým povídá. Byla jsem na něj strašně naštvaná. Vystoupila jsem. Uvědomila jsem si, že on měl vystoupit se mnou, a ne jet domů. Volala jsem si s kamarádkou. Potom jsem jí to položila s tím, že už nemám signál. Volala jsem jemu, kde si jako myslí, že je. Šla jsem domů s kamarádkou z autobusu. Najednou stál za mnou. A byli jsme před barákem. A já mu dala facku a řekla mu, že ho už nikdy nechci vidět. Potom jsem si klekla do sněhu a brečela. Nedokázala jsem se otočit a říct mu, aby se vrátil. Nešlo to. Kamarádka se mnou šla domů...Najednou jsem byla s Patrikem u V. na zahradě, byla tam velká postel, která měla červené závěsy a červené povlečení a prostěradlo. A my jsme se milovali. A byl to ten nejlepší sex, kterej jsem kdy měla. A přemýšlela jsem, jestli to není jen sen...A potom jsem se probudila...

Ráno jsem nad tím snem musela dlouho přemýšlet, jestli to náhodou není skutečnost. Všechno bylo tak reálné...A to mě dovedlo k zamyšlení o snech. Protože hodně lidí říká, že sny jsou odpovědi na to, co nás trápí. Nebo se nám prý zdá o tom, nad čím před spaním přemýšlíme.

V mém případě to není tak úplně pravda. Ve snech mám vždy lidi, se kterými se znám i v normálním životě, zažíváme takové obyčejné situace (nemám ve snech nadpřirozeno a podobně; například že by mě honil upír, nebo tak). Často se mi zdává o lidech, se kterými se nebavím, že jsme nejlepší přátelé. Nebo naopak o těch, které mám ráda, že umřeli, nebo že jsme se pohádali (jako dnešní sen). A já ani nevím, co si o tom mám myslet.

Dávají nám sny odpovědi na naše otázky? Možná. Ale mě ne. Já v nich mám scénáře, kdy je všechno obráceně. Vidím v nich, jaké by to bylo, kdyby to nebylo tak jak teď. A když se ráno probudím, bojím se toho, že se to stane. Toho, že to tak jednou bude. Například se mi často zdá o bývalé nejlepší kamarádce, která je na škole v Uherském Hradišti na intru a tak rok jsem ji neviděla. A ve všech snech ji mám takovou, jaká byla když bydlala normálně tu. I když z fotek vím, že tak nevypadá, že se tak neoblíká. Když už mám ve snu Patrika, vždycky voní parfémem, kterým voněl dřív, když jsme byli jen kamarádi. Tonino Lamborgini (či jak se to píše). Už ji nikde nemají. Ale v těch snech pořád takhle voní. Vždy má na sobě svou starou mikinu, už ji nenosí...

Zdá se nám o tom, nad čím před usnutím přemýšlíme? Opět jsem divná. Vždycky když usínám sama, tak přemýšlím nad tím, jaký to je usínat s Patrikem. Jak bych si k němu lehla. A jak by mě hladil na zádech. A za tu dobu, co jsme spolu (2 roky) jsem ho měla ve snu maximálně 10x (když moc).

Někdy jsem z těch věcí zmatená, protože pořád častěji ve snu přemýšlím, jestli se mi to nezdá a ráno nevím, co se mi zdálo a co ne. Gratuluji k úspěšnému přečtení článku. Tleskám, že jste se dostali až sem.

Zdají se Vám reálné sny? Nebo Vás honí obludy?

Uvědomili jste si někdy ve snu, že spíte a že je to jen sen?

Jaký nejzajímavější sen se Vám zdál? Který Vám utkvěl v paměti?


Jak na PNG srdíčko?

2. února 2013 v 20:17 | Al. |  Návody
Třeba návod někomu pomůže :) Zvětšíte kliknutím


Nápisy - Valentine´s day

2. února 2013 v 11:34 | Al. |  Nápisy
Krásné sobotní ráno přeji,
užili jste si den volna včera? Já jsem konečně viděla kamarádku, která je jinak na intru a nejspíš se staví i dneska, takže to bude zase padat barák (;D).
Protože v televizi nic není, uklizeno už mám, tak jsem si otevřela photoshop a když se blíží ten Valentýn, tak jsem vytvořila nápisy. Nemám ráda Valentýn, všude je růžovo, červeno a tak. Ale víte co, musím držet s davem a podřídit se ;D :).
Více v c.č.
PitaPata Dog tickers