Březen 2013

Design - Demi Lovato

24. března 2013 v 16:36 | Al. |  Deníček
Krásné nedělní odpoledne,
protože jsem měla dnes celé dopoledne čas, protože Patrik byl na fotbale, sedla jsem si k photoshopu a tvořila. Taky mi nějak blbne ukládání The Sims, tudíž už jsem byla dnes tolikrát naštvaná...
No nebudu dál kecat. Doufám, že se bude alespoň někomu líbit...

Součástí balíčku je: design, nastavení, avatar, ikonka a popisky

Ke stažení v celém článku

Jen slzy

19. března 2013 v 19:56 | Al. |  Deníček

Jednoho dne si uvědomíš, jaká je pro tebe důležitá, co všechno by byla schopna pro tebe udělat. Pochopíš, jak jí na tobě záleželo, jak tu stále byla pro tebe, zatím co ty jsi tu byl pro jiné. Ona tu už pro tebe potom nebude. Odejde. Daleko od tebe. Začneš vzpomínat na ty společné chvíle. Chvíle, které by si nejraději zresetoval. Promítl jsi v hlavě ty momenty, když jste se spolu smáli, když jste blbli jak malé děti. To období tvého života, o kterém bys nikdy neřekl, že skončí. Že ti bude jen další vzpomínkou do sbírky. Zůstaneš bezmocně stát a budeš jen poslouchat to ticho, které za sebou nechala.

3 hodiny slz. Jak moc pro mě jsi asi důležitý? A ty? Nejsi schopný mi napsat. Stále věřím, že too bude tak jednoduchý, ještě tak 7 let a budeme dospělí. Ale víš ty co? Ono to jednoduchá nebude. Protože ty se nedokážeš rozhodnout tak, abych neležela posteli a nelitovala vztahu s tebou...Design - Dog

17. března 2013 v 21:06 | Al. |  Designy
Krásný nedělní večer,
taky se vám stává, že sedíte, díváte se na televizi a máte pocit, že je ve vaší hlavě natažený drát, skrz který probíhají nápady, a sem tam nějaký blikne a něco vás napadne? Mě pořád. A dneska mi v hlavě uvízl nápad na design. Je neskutečně primitivní, ale i tak jsem se s ním nějakou tu čtvrthodinu patlala.

Součástí balíčku: nastavení, design, popisky
Odkaz na stažení v c. č.

The Sims 3 University Life

12. března 2013 v 19:50 | Al. |  The Sims 3
Ano, opravdu jsem se ještě dneska ozvala. Protože jsem se jako vzorná žákyně sr*la s češtinou už odpoledne, tak teď jsem si udělala čas na těch málo lidí, kteří ke mně zavítají :).

Pro více informací klikněte na c.č.

Neaktivita pokračuje

12. března 2013 v 17:46 | Al.
Zdravím,
omlouvám se, že už jsem dost dlouho nic nenapsala, ani nejevím velkou aktivitu. Nebudu říkat, že toho mám hodně. Nemám. Jen se mi nechce. Když přijdu ze školy, tak si sednu a hraju The Sims, nebo EuroTruck Simulátor s Patrikem. Nechce se mi něco psát, když je u nás, a je u nás 5x týdně. No a když už u nás není, tak se učím, protože to toho zrovna máme nejvíc na další den. Tudíž Phoshop jsem měla naposledy otevřený před 2 týdny, chtěla jsem udělat design. Nedokočila jsem ho a smazala. Na internet celkově nechodím, protože jak jsem se již zmínila, hraju hry.
Tím bych taky chtěla všem doporučit The Sims 3 Studentský život, protože to je úžanej dodatek. A když mi dneska vyjde čas, napíšu recenzi či něco podobného :). A když ne dnes, tak zítra, každopádně tento týden určitě! :)) Slibuju.

Omlouvám se mým Affs, že i když se na jejich stránky dívám, tak nekomentuji a nic podobného. Asi si musím dát od tohoto světa pauzu (a uniknout do "reálného světa" The Sims ;D logika jak něco, já vím).

Ještě napíšu kuriozitku, jeden z Patrikových kamarádů nás pozval na oslavu narozenin. A začal se se mnou po 2 letech, co jsem s Patrikem, bavit. Haleluja. Asi ho zklamu, ale nesnáším alkohol a taky nemám ráda oslavy narozenin lidí, které neznám...No, radši nebudu řešit ;D.

Jsem šťastná

3. března 2013 v 19:51 | Al. |  Deníček
Krásný nedělní večer,
ani nevím, čím mám začít...Tákže, začínám dobrovolně číst knížky (;D). Konkrétně jsem si půjčila knihu Drasticky děsivý Dexter. A miluju ji. Mám v plánu přečíst všechny. Nejdřív jsem chtěla Dextra zkouknout, ale zjistila jsem, že 4 série (3 už mám shlédnuté) je moc (;D). Zajímá mě, jak ta knížka skončí... Už se těším na další.
Mamka v sobotu slavila narozeniny, koupila jsem jí svíčku, měnící barvu. Je úžasnáskvěládokonalá. Už jsme ji měli i v koupeně, abychom měli intimčo (;D) a taky jsem jí koupila tělové mléko od Balea. Voní fakt fantasticky a ne že bych chtěla na mamce šetřit, ale bylo levný.
Nevím, o čem bych měla psát, je tu totiž pořád Patrik a tak děláme něco spolu. Začínáme být závislí na Euro Truck Simulátoru 2. Pro zoufalce, kteří nemají co dělat a nedokáží svůj čas trávit smysluplně hra jako stvořená.

Závislost. Jak jsem na tu písničku mohla zapomenout? Bey, bey, Hollywood Hills forever! ♪♫♪ Prostě u nás jede nonstop óčko nebo Evropa2.
PitaPata Dog tickers