Listopad 2013

Ach ty Vánoce

24. listopadu 2013 v 9:24 | Al. |  Deníček
Zdravím (po dlouhé době),
vím, že jsem se dlouho neozvala, ale tak nějak se mi nechtělo. Vlastně se mi poslední dobou nechce vůbec nic...Už se nemůžu dočkat prázdnin. Ve škole mě to už zabíjí, a to i když nepíšeme žádnou písemku, prostě to vstávání a sezení, nenávidím. Myslím, že za celou dobu, co chodím do školy (jak základní, tak střední), se mi tohle ještě nestalo, abych měla ke škole takový odpor. Přitom známky mám lepší než minulé 2 roky. Ale už půjdu jen 19x do školy (;D). To je krásná útěcha ;).

Mimochodem, přesně za měsíc jsou Vánoce. Už se těším jak malé dítě. A myslím, že až teď jsem objevila to pravé kouzlo Vánoc. Už se netěším ani tak na to, co dostanu, ale co komu dám. Vážně se nemůžu dočkat toho, až si mamka s taťkou rozbalí svůj dárek, a taky Patrik (a to je všechno, nikomu jinému už nic nekupuji ;D). Jinak tyto Vánoce si přeju samé užitečné věci (záclonu, povlečení, kabát,...). Asi jsem opravdu divná (;D).
Taky už mám všechny dárky nakoupené, což se mi snad nikdy nestalo. Včera jsme byli s Patrikem kupovat společný dárek pro mamku s taťkou a to byla poslední nekoupená věc na mém seznamu ;). Jsem prostě úžasná (;D). Teď už jen čekat na ty Vánoce...
Já vím, že ještě není prosinec, ale tak těch pár dnů ;D


Nutella <3

11. listopadu 2013 v 16:15 | Al. |  Deníček
Krásný den,
dnešek je na to, jak hrozný a strašný jsem ho očekávala, celkem fajn (;D). Každou neděli bych nejraději ani nešla spát, protože spánek utíká moc rychle a hned je pondělí, které bych úplně vyšktla s kalendáře. Fakt že jo.
První hodinu jsme měli děják, který naprosto nechápu, stejně jako češtinu, která následovala další hodinu. Psali jsme (asi po 2 týdnech) písemku ze Starce a moře. Opravdu úžasné otázky (Jaké měl stařec ruce? -_-).
Do němčiny mám dělat už asi tak 4 témata a začala jsem jedno včera (;D). Fákt že se mi nechce. Opravdu nevím, co s tím budu dělat, nemáte někdo recept na lenost? (;D).

Ale přežila jsem a když se vrátila mamka z práce, tak mi přivezla meganutellu ♥. Řekla, že ji mám na Mikuláše, který je myslím v prosinci (žejo? ;D), ale myslím, že tak dlouho nevydrží (;D). Bože, jak miluju nutellu.


A v neposlední řadě jsem celý včerejšek hledala návod na vytvoření animace z videa, protože si toužím udělat gify z QAF (;D). Potom jsem někde našla docela jednoduchý návod, ale nějak mi protestovala instalace KMplayeru, naštěstí to nakonec šlo. Poté jsem se tam pokusila dát v Photoscapu text, což se tak úplně nepovedlo, ale už se mi s tím nechtělo nic dělat (;D).
5. sérií a 10. dílů trvalo, než Brian řekl Justinovi, že ho miluje! Ale vyplatilo se čekat ♥ ;D Stejně jsou to idioti, když se stihnout ve 3 dílech dát dohromady, oznámit svatbu, koupit dům, odžíct svatbu a odletět do New Yorku -_- xD


Jo, taky jsem si koupila nový kabát, teda, vlastně mamka, který dostanu na Vánoce (;D). Což mi připomíná, že nemám ani korunu na dárky (;D). A i přesto potřebuju dalšíh x věcí, které bych si ráda koupila ještě před Vánoci.
Tangle teezer - opravdu už nevím, čím si ty vlasy česat, abych si jich polovinu nevytrhala a opravdu se rozčesaly (;D). Chci ho už docela dlouho, možná napíšu Ježíškovi (;D).
Rimmel Match perfection pudr - opět po něm koukám docela dlouho, jen se mi to pořád zdá drahé (;D). Ale až mi dojde ten současný (nebo až na něj budou slevy v DMku nebo Tetě ;D), tak si ho už konečně koupím.
Váza - v pokoji mám Monstery (rostliny, alespoň myslím, že se to tak jmenuje) a taková ta úzká delší váza by na ně byla ideální. Navíc by s pokojen ladila víc, než ta současná, která se vždycky dávala na hřbitov -_-.
Šála - ta moje už je chudák vyřízená. Navíc je dost vytahaná. A ano, opět bych chtěla modrou (;D)
Čepice - i když v každé vypadám jako naprostý pakouš a idiot, je mi pořád hrozná zima. Doufám, že u nějakých vietnamců ji najdu do 100 Kč, protože to už si ji rovnou můžu koupit za 200 v normálním obchodě...
Tekuté linky na oči S-he - favoritky mezi linkami, fakt že jo. Měly úžasný štěteček a vydržely celý den nerozmazané a úžasné tmavě černé (narozdíl od těch gelových -_-)
Červené kalhoty - ahhh. Dívím se po nich pořád a všude, ale buď jsou nízké (ten sed), nebo v nich vypadám jako idiot, protože nejsou dole zúžené. Tak snad nějaké najdu (;D).Fajn den

6. listopadu 2013 v 17:47 | Al. |  Deníček
Krásný den,
opravdu mě moje aktivita trochu děsí (;D). Dnes jsem se pro změnu rozhodla pro takový ten infrormačí, kecací článek, kde si můžete počíst všechny nezáživné věci z mého života.

Ve škole si vážně nemůžu stěžovat. Myslím, že na pololetí bych mohla mít i vyznamenání (což se mi ještě o žádném pololetí nestalo ;D). Dostávali jsme známky z písemky ze slovíček, ze které jsem měla za 1 (což naprosto nechápu, hlavně proto, že jsem se je učila ten den v autobuse ;D). Ona totiž nepočítala za chybu špatně napsané slovo (např. místo "inhabitant" jsem napsala "inhibitant" ;D). Takže opravdu zázrak. No a potom mě ještě zkoušela z nepravidelných sloves (které jsem se včera poctivě učila a ze kterých mě Patrik zkoušel). Neměla jsem ani jednu chybu! Prostě divný (;D). A na čtvrtletí mám zatím za 1 (což úplně nechápu, jak jsem to udělala, když jsem se na žádný z testů neučila ;D).
Zatím mi na čtvrtletí vychází 4 dvojky, což plánuju stáhnout na 2 (Já vím Nikouši, nejsem normální :P*). Určitě chci za 1 z financí a taky z účetnictví. Ona i jednička z dějáku by se hodila, ale to on mi to zase něčím posere (;D). Z konverzace na to peču, to když budu mít za 2, tak jsem vysmátá ;). No a čj, kde mám 3 dvojky asi na jedničku nedám a na trojku snad nezhorším (;D).

Jinak se mám fajn. Jsem zdravá, s Patrikem přežíváme (co jiného dělat ;D) a tak nějak je to teď fajn. Opravdu rychle se nám blíží Vánoce a já jsem tak nějak bez peněz (;D). Navíc ani nevím, co mám tomu mýmu pakouškovi ♥ koupit. Trička, trenky, voňavky, náramky apod. už se mi zdá pořád stejné a ohrané. Takže kdyby měl někdo nějaký originální nápad, klidně pište ;D :).

Nevím, jestli jsem sem to video už někdy nedávala, ale podívejte se na to, to je prostě áááh. Má nejoblíbenější scéna. Tento konec první série a potom to Justinovo zotavování bylo pro mne to nejlepší z celých 5 sérii. Jinak, po tom, co Justina ten jeho idiotský spolužák praštil tou pálkou (to už v tomhle videu není, naštěstí ;D), jsem brečela jak želva (;D).


Jo, málem bych zapomněla. Nedávno mi praskly brýle. Už podruhé, na tom stejném místě. Tak jsem si řekla, že si koupím úplně jiné. No nevěřili byste, jak hrozně na mě všechny vypadaly ;D. Až na jedny, které jakš takš šly a tak jsem je brala všemi deseti (;D). Na fotce vypadají fialově, ale jsou matně modré a úžasně lehké ;).Design - Queer as folk (Justin & Brian)

4. listopadu 2013 v 16:04 | Al. |  Designy
Krásné pondělí :),
asi si řeknete, že se musím dost nudit, když jsem přidávala design včera a dnes další. Ale design na téma QAF plánuju už docela dlouho, jen se dost těžko shání obrázky (třeba PNG nejsou na internetu vůbec :/). Ale včera jsem se pustila do vyhledávání a pár pěkných fotek (pěkné jsou s nimi všechny ♥, ale ne všechny se dají použít, protože jsou dost malé) jsem našla :).

Jinak, jsem jediná, které se teď nechce dělat něco do školy ještě víc, než v září? (;D). Pořád posloucháme jen to, jak bude pololetí apod. A já jsem se vlastně ještě pořád nezačala učit (;D). Ale o víkendu jsem chtěla dělat další téma do němčiny. No jo, chtěla...

Ale teď zpět k designu. Oni jsou tak ňuňu ♥. Nejdřív jsem ho chtěla udělat do modra, ale nějak jsem nemohla najít vhodný obrázek, takže je do červena. No na celém tom designu se mi kromě fotek (♥) líbí menu a ta Brianova hláška, kterou miluju (;D).
Tak třeba ho někdo použije...

Součástí balíčku je design, nastavení, popisky do menu, ikonka a avatar


Design - Cats

3. listopadu 2013 v 11:01 | Al. |  Designy
Krásný den,
protože jsem včra měla "blogovou" náladu, tak jsem se vrhla do tvorby designu. Vážně se mi nechtěl dělat nějaký zimní, na to je zatím času dost ;) A designy s celebritami naprosto nesnáším (;D), i když se k nim dobře vymýšlí rubriky do menu apod., sehnat PNG obrázky a tak, to je zlo. Takže jsem se vrhla na roztomilejší téma - kočky.

Ještě předtím bych chtěla všem moc poděkovat za úžasné komentáře u článků a za skvělou návštěvnost (přes 100 lidí za den!). Mě tada stačilo už číslo 69, které mi vykouzlilo na tváři úsměv (;D). Ale i tohle perverzní číslo bylo překonáno.

Součástí balíčku je design, nastavení, popisky do menu, avatar, ikonka a oddělovač

Pokud by ho někdo chtěl a nehodily se mu popisky v horním menu nebo v obyčejném, stačí napsat na e-mail (luskova.alena@gmail.com), a já vám to změním k obrazu vašemu (;D).Můj pokoj

2. listopadu 2013 v 14:08 | Al. |  Fotografie
Zdravím,
dneska jsem se konečně dokopala k tomu, abych si "uklidila" v pokoji (;D) a nafotila ho, abych vám mohla ukázat, jak bydlím(e). Chystám se na to asi od prázdnin, ale pořád se mi nechtělo. Tak jdu na to :)

Při vchodu do pokoje

Více najdete v celém článku

Kabelka a poděkování

1. listopadu 2013 v 19:37 | Al. |  Deníček
Krásný páteční večer,
zdá se mi to, nebo je má aktivita za posledních pár dní nevídaně vysoká? Ale přijde mi to, že je (zatím) pořád o čem psát. Takže tu nebudu opět kecat a vrhnu se na to ;).

Chci všem moc poděkovat za úžasné komentáře u článků. 37 komentářů u jednoho článku! Miluju vás! :)) Jsem opravdu ráda, že sem zavítalo tolik lidí a možná se sem i vrátí. Myslím, že tahle skutečnost mě tak nějak povzbudila k tomu, zase se blogu věnovat a něco dělat ;)

Konečně jsem si pořídila novou kabelku. Někdy o prázdninách jsem si na Votočvohoz koupila takovou pěknou, jak s normálními uchy (vážně uchy?! ;D), tak s těmi dlouhými přes rameno. Řekla jsem si, že ji budu nosit do školy, když toho budeme mít málo. Bohužel byla úlně na prd, protože ta poutka byla strašně slabá a začala se jakoby vytrhávat.
Asi před týdnem, kdy už mě nebavilo nosti v batohu 1 sešit, jsem se opět na Votočvohoz dívala a hledala. Moje představa se nezměnila. Černá kabelka, velká, která má ty 2 způsoby nošení. A narazila jsem asi na 3, z kterých mi nakonc zůstala 1 "favoritka". Kabelka mě vyšla na 150 Kč i s poštovným. Doručení bylo takové složitější, ale to se mi moc nechce rozepisovat (;D). Nicméně je od středy doma a já jsem strašně šťastná. Vypadá opravdu pevně. Uvnitř je jedna velká kapsa, rozdělena na 2 části takovou malou kapsičkou na zip. Po vnitřních stranách je ještě jedna přihrádka na zip a další 2 jen tak bez zipu. A z venku je jedna menší kapsička (na klíček, průkazku apod.).

Já vím, kvalitka, ale ona prostě vyfotit nejde ;D.

Další novou věcí je rtěnka od Rimmel. Měli je ve slevě v Tetě za nějakých 89 Kč. Tak jsem se tam šla podívat. Sháněla jsem nějakoou tmavší, když se třeba někam jde apod. Vzala jsem si takovou tu v tom fialovém obalu (odstín 180), víte kterou? Nemám ji vyfocenou. U pokladny jsem doufala, že budu mít díky teta kartě nějakou slevu. No, platila jsem 50 Kč, což jsem nechápa, protože sleva 40 Kč (skoro 50%) mi přišla divná, takže jsem z obchodu vylítla, jak jen to bylo možné (;D). Na účtence byla totiž napsaná cena 69 Kč, ale já jsem si jistá, že stála 90 Kč...

Jinak přemýšlím, že bych udělala nějaký design, jen nevím, jaké téma. Kdyby někoho něco napadlo, tak pište do komentářů, protože mě nápady docházejí (Halloweenu jsem se vyhla, stejně je zbytečné se s něčím patlat, když je to 1 den ;D).

Se rtěnkou na rtech a v novém svetru, protože někdo nezapnul topení -_- ;D.
PitaPata Dog tickers